Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legidegesítőbb mondat/kér...

Mi a legidegesítőbb mondat/kérdés, amit a gyereked nevelésével kapcsolatban mondtak neked?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten a családtagok kotnyeleskedésére vagyok kíváncsi! Várom a viszontválaszokat is :)

2022. jan. 30. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Hogy azért van állandóan a sggemben, mert magamra szoktattam.
2022. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Este fél 9-kor mondtam a telefonban, hogy visszahívom 9-kor, mert most szoptatok, és utána leteszem a fél évest. "Én azt hittem, te rendes anyuka vagy, és 8-kor alszik a gyerek." -_-
2022. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon anyás! Befordult lesz! (mert rá se nézhetett idegen, olyan félénk volt)

Miért nem beszél? Anyám, aki szerint 2 évesen folyékonyan beszéltem. :D

Miért nem szobatiszta? Anyám, aki szerint 1 évesen bilit kértem.

Nem fog megtanulni járni, mert mindig autóval mentek mindenhova. Anyám szintén.

2022. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Ne hagyd, hogy bal kézzel egyen! Gyereknek: "a szép kezeddel egyél!"


"Ne nadrágot adj rá, hanem rugdalózót! Így megfázik a kis dereka!" Mindez egy meleg tavasszal, benti 23 fokban a féléves gyerek bodyban és egy nadrágban kúszott-mászott az 1. emeleten, szőnyegen, habtapin plusz játszószőnyegen. Egyébként ráadtam a rugit, hogy ne legyen vita, a kicsi pedig megizzadt. Utána nem volt vita :D


"Járókába tedd, ne a szőnyegre!"

2022. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ne hagyd, hogy bal kézzel egyen! Gyereknek: "a szép kezeddel egyél!""


Ezt én is megkaptam a nagymamámtól. A világ legnagyobb baromsága. Már az óvoda előtt is látszódott, hogy balkezes a lányom. A nagyim szerint ez így nem jó "át kell szoktatni a rendes kezére"

2022. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a "magadhoz szoktatod/hozzád szokik". Csecsemő, totyogós. Kihez szokjon b+, a postáshoz?

És a jósolgatások, hogy ilyen lesz, olyan lesz, jaj mi lesz vele, nem fog beszokni az óvodába (szintén félénkség miatt). Remekül beszokott, és a félénksége leküzdését nagyban segítette/segíti az, hogy nem erőszakoskodtam vele, hogy minden félelme és ordítása ellenére idegenek szorongassák vagy egyedül maradjon velük, hanem hagyom a saját tempójában feloldódni.

2022. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Három hónapos gyerek. Nem tűri magán a sapkát, ordít tőle.

“Csapj a seggére!”

2022. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

De mit csináltatok vele, hogy autista lett?


Illetve:

Ne aggódj, én kinevelném belőle.

2022. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
"Majd akarsz gyereket, most még fiatal vagy." Ezt mondták 20 éves koromba, most 44 vagyok.
2022. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az, h azert etvagytalan a gyerek, mert rahagytam babakoraban hogy mikor eszik. ( nem tetszett vkinek, h kozos etkezeskor nem tomtem a gyereket)

Utolso, 44 evesen se sikerult megtanulni ertelmezni egy kerdest, ugyh koszi h nem szaporodtal.

2022. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!