Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan veszik az ezt-meg-azt...

Honnan veszik az ezt-meg-azt nem lehet enni várandósság és szoptatás alatt hiedelmeket?!

Figyelt kérdés

Szinte minden nap van egy ilyen kèrdès, hogy ehet-e valamilyen ételt valaki várandósság vagy szoptatás alatt. És általàban csupa olyat kérdeznek, amiről egyértelmű, hogy nyugodtan ehető. Szoptatás alatt még èrthető, hogy van olyan baba, aki valamilyen ételre érzèkeny, na de alapbòl minden szoptató anyàt ,,eltiltani" bàrmilyen ételtől logikàtlan lenne.

Honnan erednek egyàltalàn az ilyen feltevések?! Mert èn összeolvastam mindenhonnan mindenfèlèt, de kigefezetten nem hallottam mèg olyanròl, hogy vàrandòssàg alatt nyers ètelen kívül màst ki kène hagyni.


2022. dec. 6. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Vannak bizonyos gyógynövények, amik vetélést okozHATnak.

És ez megijeszti a kismamákat, ugye tudjuk, hogy aki ártalmas életet él, nyakra-főre szül, aki meg egészséges életmódot folytat, annál akadhatnak gondok..

2022. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
1! De csak akkor, ha kilószámra enné! Olyat meg ki csinál?
2022. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Van aki attól fosik, hogy várandósan mi lesz vele ha elmegy céges buliba. Magától a jelenléttől.
2022. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért lettem 0%?


Tudatlanságból.


Látod, kérdező, itt a válasz a kérdésedre. Írok egy helyes,igaz választ, és lenyomnak 0-ra.


Fahéjból is, petrezselyemből is 1kg-t kellene egyszerre (!) megennie a terhes nőnek, hogy esélye legyen bármilyen negatív hatást kiváltani.

2022. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket amúgy a védőnő sem mondja el, aztán ebből lesznek a kutatások a neten, és a jajj megettem egy activiát, mi lesz most kérdések, mivel nem mindenkinél egyértelműek ezek a dolgok.
2022. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mostanábban én is észre vettem hogy rengeteg a az olyan kérdés ami tudatlanságbol vagy félelböl butaságbol keletkezik.
2022. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!