Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon bánt, hogy a párom nem...

Nagyon bánt, hogy a párom nem foglalkozik úgy és olyan minőségben a 8 éves fiával ahogy azt egy gyerek igényelné. Szerintem apának nem jó apa. Sok ilyen férfi van? Lehet rajtuk változtatni?

Figyelt kérdés

Inkább fekszik meg pihen meg hagyja békén, tabozzon. Szokott vele xboxozni meg beszélgetni de azt mondja nem szeret játszani. Bánt h nem tanítja semmire h nem példakép h nincs minőségi idő pedig sok a szabadideje. Azt mondja mert anyás, és rá nem hallgat. Pedig mikor véletlen játszanak figurával együtt fel évbe egyszer kb akkor a gyerek felhőtlenül boldog, másnap is akar de akkor már elhajtja.

Egyébként kiegyensúlyozott a családunk én potolom azt amit ő nem. Csak engem annyira bánt ez. Fog ez változni ha nagyobb lesz?



2022. dec. 6. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező ez csak rosszabb lesz nekem is ilyen apám volt magyarul lesz@rt apám pedig lány létemre nagyon apás voltam de rá kellett jönnöm hogy nem szeret engem aztán ahogy telt múlt az idő már egyáltalán nem érdekelt apám,megszűnt számomra létezni.Nem értem miért egy ilyen idiótának szültél gyereket.
2023. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!