Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jól fejlődik a...

Szerintetek jól fejlődik a gyerek vagy baj van nála? Párom nem foglalkozik vele bármit mondok hogy vigye el a kicsit orvoshoz nézzenek rá mert valami nem jó nála de csak legyint rá és nem érdekli amit mondok neki!!

Figyelt kérdés
mostani párom gyereke 2 éves lesz jövőhéten és szerintem valami baj van nála de az apja nem hisz nekem mert az anyja mondja neki hogy nincs baj a gyerekkel mert ő is ilyen volt gyerekként ! A családban nálam(unokatestvér,testvéreknél) vannak kisebb gyerekek akik nála 1-2-3 évvel idősebbek így látom hogy valami nem oké a kislánynál.Kb.19-20 hónapos koráig jó evő volt,mutogatott mindenre,integetett,nagyon sokat mosolygott és nevetett,most az elmúlt 2-3 hónapban se nem integett,se nem mutogat ha nem megfogja a kezünket és ráncigál minket a játékaival szépen játszik a kocsikat tologatja(néha jobban érdekli a kocsik kereke) néha meg eldobja! Nem beszél a kislány csak pár szót mond ha ez valamit is számít,nem veszi fel a szemkontaktust néha,ha beszélünk hozzá akkor mintha nem hallana mert nem figyel ránk(féléve volt hallás vizsgálaton a kicsi pont emiatt és ott azt mondták minden rendbe nála) össze vissza rohangál és emiatt néha hogy nem néz a lába elé elég nagyokat esik is!
2022. febr. 3. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te dolgod.
2022. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es köszi a választ de ha nem tudsz értelmesen írni akkor ne írj és mivel már egy ideje együtt élünk a párommal igen is az én dolgom is igaz hogy nem én vagyok a gyerek anyja de ugyanúgy foglalkozom vele és nevelem és aggódok érte!!!
2022. febr. 3. 22:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt mostanában valami, ami miatt jöhetett ez a változás?

Soha nem figyel, vagy csak vannak esetek, amikor nem figyel rátok? Mert az is lehet, hogy épp mással van elfoglalva, ami jobban érdekli

Szemkontaktust egyáltalán nem veszi fel, vagy ez is változó?

Lehet dackorszak is, persze egyéb más oka is lehet

2022. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3-as nem nem történt semmi változás!


Csak néha figyel ránk ha nagyon magyaráz de akkor is egy pár másodpercig és gondoltam én is rá hogy azért se figyel ránk mert jobban érdekli valami!


Szemkontaktus nagyon változó valamikor a szemünkbe néz de csak 2 másodpercig utána meg nem foglalkozink velünk

2022. febr. 3. 22:47
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen úgyis vinni kell státuszra a védőnőhöz, esetleg neki kellene jelezni, vagy majd ő úgyis látja, ha valami nem oké

(3-as voltam)

2022. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Te féltékeny vagy a párod előző asszonyára, és be akarod feketíteni! Hagyd békén azt a gyereket! Majd megoldja az anyja, nincs közöd hozzá! Akkor sincs, ha a pillanatnyi élettársadé. Normális a gyerek! Kivizsgálták, hall! Mért baj az, hogyha rohangászik? Az lenne a baj, hogyha nem rohangászna. Az se baj, ha 2 évesen nem beszél. Nem fog úgy maradni! Kommunikál, játszik.
2022. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Szoval ket eves, de mar egy ideje egyutt is eltek, azaz meg mar mindent tudsz is rola ? Mikor 3 eves kor alatt nem is viheti el az apa ottalvasra ?

Nem a te dolgod.

2022. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom de csak jövőhét utáni héten kell vinni és ezzel kapcsolatban hívtam is és aznap kijött házhoz (1 hónapja) de szerinte minden rendben van és majd kinövi de én érzem hogy van valami mert elég rég óta ismerem a kislányt és nem olyan mint régen! De köszönöm a rendest választ!
2022. febr. 3. 22:57
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éves nem beszél az még bőven normális.
2022. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

4 (!) eves korig kell beszelni.

Szerintem torodj a sajat dolgoddal !

2022. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!