Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezettek naptárat? Hogy...

Vezettek naptárat? Hogy jegyzitek meg mikor kell megjonnie?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy 29 éves nő létemre ciki, de egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni hányadikán jött meg utoljára. Felírni is mindig elfelejtem. A szeptemberit tudom napra pontosan egyedül. A multhavit csak úgy kb. Ez azért is zavar, mert kistesót tervezünk és nem tudom a pontos napját mikor kéne megjonnie. Ha minden igaz, nov.14-en volt utoljára, 30-31 naposak a ciklusok, tehát így még tök korai tesztelni, ki kell várni . Most letöltöttem egy alkalmazást, hátha így nem felejtem el 🙄

2022. dec. 10. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

Azóta jegyzem fel egy piros +al a naptárban, mióta pozitív lett a terhességi tesztem és számolgatni kellett, hogy vajon a régi vagy az új párom az apa...

(annyira sok minden volt akkoriban + annyira tudatlan voltam hogy jajj)

Plussz mindig csak kb-ra lehet belőni nálam, így jobb

2022. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a ciklus.hu-t használom évek óta.
2022. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3-4 éve naptárazok, így a biztos.
2022. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Én a Fertility Friend appot használom, de én a hőmet is mérem, így igazából minden nap ezzel indul, nem felejtem el. Én is szeretem, hogy akár évekre vissza tudom nézni, mikor hogy jött meg. (Nekem sem teljesen szabályos)
2022. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Amig nem kezdtunk probalkozni a férjemmel addig csak a telefon naptarjaba irtam.

Par honappal probalkozas elott fizettem elo egy applikaciora ami pl a lh teszteket is kiertekeli, mindent be lehet irni tunetektol kezdve a homerozesig stb.

2022. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teló naptárra is igaz, a fiam fogantatása is bennevan jelólve, azt is visszatudom nézni18.volt,ehez nem kellett külön ap
2022. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Telefonos applikációt használok kb 1,5 éve. Előtte hagyományos menszesz naptáram volt.
2022. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Minden év elején kinyomtatok egy éves naptárat (csak beírom a wordbe a napokat gyorsan). Azt használom egész évben.
2022. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez semmi app meg bpnyolultság. A telefon naptárában, ha megjön, teszek egy jelet. Ennyi. Kamaszkoromban kártyanaptárral kezdtem, anyunak is az volt, mókás ma már :D
2022. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem is kártyanaptáram volt, anyutól tanultam. :D

Mostmár hőgörbét is vezetek kb. 3 éve, így a Kindara appot használom, az minden igényemet kielégíti. Nekem pl. tök érdekes látni, hogy hogy alakultak a ciklusaim terhesség előtt és hogy alakulnak most, még szoptatás alatt. Elég hamar beállt úgy tűnik elég rendszeresre sajnos. Meglettem volna még nélküle egy darabig. :D

Szerintem jó, ha legalább az elmúlt egy évvel tisztában vagy kb., ha valamilyen okból orvoshoz kell menned és megkérdezi mikor jött meg utoljára, milyen hosszúak átlagosan a ciklusaid, akkor jó, ha naprakész és reális infót tudsz mondani.

2022. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!