Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezettek naptárat? Hogy...

Vezettek naptárat? Hogy jegyzitek meg mikor kell megjonnie?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy 29 éves nő létemre ciki, de egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni hányadikán jött meg utoljára. Felírni is mindig elfelejtem. A szeptemberit tudom napra pontosan egyedül. A multhavit csak úgy kb. Ez azért is zavar, mert kistesót tervezünk és nem tudom a pontos napját mikor kéne megjonnie. Ha minden igaz, nov.14-en volt utoljára, 30-31 naposak a ciklusok, tehát így még tök korai tesztelni, ki kell várni . Most letöltöttem egy alkalmazást, hátha így nem felejtem el 🙄

2022. dec. 10. 20:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Évek óta én is alkalmazásban vezetem.

Egész pontos a ciklusom. Egy két évente szokott meglepni és hamar vagy túl későn megjönni. De összegében kiszámítható és tök jó visszanézni.

Nőgyógyászati vizsgálatoknál is olyan jó felkészülten érkezni. Amúgy is ha hüvely ultrahang vizsgálat van akkor a dokinál is hasznos tudnia épp hányadik napnál jársz

2022. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az a jó az alkalmazásban hogy segít nagyvmjabok azt is belőni mikor vagy a legtermèkenyebb. Szerintem jobb mint sima naptárba irkalni. Még azt is kiírja atlagosan hány napos a ciklusod mikor kéne megjonnie. Nem kell számolgatni.
2022. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, ciki.
2022. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!