Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn viszed a nagyszül...

Milyen sűrűn viszed a nagyszülőkhöz a gyerekeket? Milyen sűrűn látogatnak meg ők?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban azokhoz szól ahol közel laknak a nagyszülők.
2022. dec. 20. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5 méterre van a háza a közös udvaron, akkor látják egymást amikor akarják
2022. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom városon belül lakik, hetente 1-2 alkalommal jön ő, elhozza a bölcsiből vagy csak úgy elmennek játszóterezni vagy valami, vasárnaponként pedig mi megyünk hozzá ebédre.
2022. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én anyám 15km. Mi megyünk havonta. Ők nem jönnek (de asszem be fogom szüntetni, mert marha egyoldalú. Eddig csak a gyerekeket néztem).


Anyós kb 100km, őt 3 éve lassan nem láttuk 🙏


(Apukáink meghaltak)

2022. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fél órára lakik anyukám, ő hetente jön, én kb havonta, ha arra járok, de nekik nincs is sok hely a házban.

Apukám sosem jött még, én szülinapokkor, ünnepekkor megyek, akkor viszem a lányom is. A párom szülei külföldön élnek, de ők is 2-3 havonta jönnek haza és akkor meglátogatnak minket.

2022. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom és apósom 20 percre laknak gyalog. Anyósom még soha nem látta a 2 éves gyereket, apósom 4x.

Anyukámék 300 km-re laknak, velük kb 2 havonta találkozunk több napra.

2022. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyósom a városban lakik, heti 1x kb. elviszi sétálni a kisfiunkat, illetve vasárnapi ebéd is nàluk van, utána délután 2-3-ig ott is vagyunk náluk.

Anyukám sajnos messze lakik, de havi 1-2 alkalommal azért próbáljuk megoldani a találkozást.

2022. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi házunk közös udvaron áll, a gyerekek akkor mennek át amikor akarnak. Anyós 20 percre lakik kocsival, hozzá vasárnap reggel/délelőtt szokta elvinni őket a férjem, 1-2 órára.
2022. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két utcával arrébb vagyunk.

Egyik gyerekemet évente párszor látogatja (ünnepnapokon), másikat elviszi kb. kéthetente.

2022. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ex anyos meg nem latta a lanyom, 7 eves.

Anyukam masik orszagban lakik, 2-3 evente talalkozunk.

2022. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!