Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárosok! Volt állandó...

Császárosok! Volt állandó hasmenésetek műtét után, ami nem egyből, hanem 1-2 hónappal műtét után kezdődött?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Neekm beállt napokkal császár útán kb 5 6 nap után.

Szedsz meg valami vitamint vagy vasat?

2022. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt csak egyszer kétszer de nem folyton. Nem szedsz sok magnéziumot vagy nem váltottál annak van ilyen mellékhatása.
2022. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen sokkal műtét után ennek ahhoz már nem sok köze van. Étkezési szokásokban, vagy betegségben keresném a választ.
2022. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
40%
Azonnal abbahagytam a vitaminok szedését már a műtét napján, mert már szó szerint rosszul voltam tőlük. Nem fordult elő hasmenés, nem tudom, hogy ez miatt - e.
2022. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Császármetszés után a hasmenés gyakran előfordulhat, mivel a műtét és az utána következő kezelések megzavarhatják a bélben lévő baktériumok egyensúlyát. A hasmenés általában pár nap vagy pár hét alatt megszűnik, de ha hosszabb ideig tart, vagy ha súlyosabb tünetekkel jár, akkor orvoshoz kell fordulni.


Ha a hasmenésed császármetszés után kezdődött, és 1-2 hónappal a műtét után kezdődött, akkor lehetséges, hogy valamilyen más ok okozza. Ha a hasmenésed hosszabb ideig tart, vagy ha más tünetekkel együtt jár, mint például fogyás, hányás, hasfájás, vagy láz, akkor orvoshoz kell fordulnod, hogy megállapíthassák a pontos okát, és kezelni tudják a problémát.



-L-

2022. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!