Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4-4,5 èv korkülönbsèg?

4-4,5 èv korkülönbsèg?

Figyelt kérdés

Ha nàlatok ennyi volt a különbsèg (akàr szülőkènt akàr gyerekkènt) testvèrek közt milyen a kapcsolat?

A fejemben 3 èv volt az ideàlis különbsèg, de azt èrezzük a csalàdunknak több időre van szüksège.

Elsősorban màsik gyermeket szeretnènk, nem testvèrt, de fontos az ő kapcsolatuk. Tudom, hogy a nevelèsen ès a gyerekek szemèlyisègèn sok mùlik.

Kicsit nehez elengedni az ideàlisròl alkotott kèpet a fejemben.


2022. dec. 30. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk 5 év van köztem és az öcsém között.Mi nagyon jól elvoltunk.Csomó mindent hülyeséget megcsináltunk együtt.Ja persze voltak ereszd el a hajam veszekedéseink is, de mindig számíthattunk egymásra mindenben.

Ugyanez mondható a 10 évvel fiatalabb öcsémmel való kapcsolatomra is, csak ott már nyilván nem voltak kamaszos összeveszekedések, mert addigra viszonylag ,,értelmes" voltam és tudtam, hogy ő meg gyerek.

Mindegyikünk felnőtt és jó testvérek vagyunk.Összejárunk családostól és adunk egymás szavára is.

2022. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam között másfél év van és nem jöttek ki jól egymásal teljesen más személyiségüek. Míg fiatalabbak fiam és húga között 6,5 év van és mindig is jól kijöttek egymással. Legidősebb fiam és húga közt 8 év van de olyan semleges viszony.


Nagyon személyiségen mülik.

2022. dec. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!