Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tanultatok gyerek mellett?

Mit tanultatok gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék legalább 1 képzést megcsinálni , amíg itthon vagyok. Nagyon érdekel a penzugy-szamvitel illetve a ber-es tb ügyintézés. Meg mondjuk jó lenne a nyelvvizsga is. Ti milyen sulit vegeztetek el? Én OKJ szeru képzésre gondoltam, de nem tudom az mennyit ér.

2023. jan. 3. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Programozni. Mindig is szerettem a gépen pötyögni és ez jó ötletnek tűnt.
2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Én bér és tb ügyintézőt végeztem el, mikor a lányommal otthon voltam gyeden. Nagyon szeretem a szakmám ☺️, később diplomáztam is tb szakon.
2023. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem már van egy diplomám, de nem igazán piacképes.

Most gondolkodom azon, hogy újra tanulni kellene valamit. Szintén pénzügy-szamvitelben gondolkodom, de rendes főiskolai képzésben. Viszont szeptemberben amikor kezdődne a suli arra lesz egy 3.5 éves és egy 7 hónapos gyerkőcöm. Így nem tudom, hogy be merjem-e adni a jelentkezésemet...

2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Kreszt próbálom..de nehéz nekem totyogós melett
2023. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógiai asszisztens tanfolyamot.
2023. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Okj penzügy-szamviteli ügyintézőm van nekem is, azt nem gyerek mellett csináltam de szerintem elvégezhető gyerek mellett is.
2023. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én fotográfus lettem, de a felsoroltak közül biztos a nyelvet választanám
2023. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Sok tervem volt..

Végül türelmet 🤷🏻‍♀️🙈🙈🙈de azt nagyon


Pénzügy számvitelt tanultam volna, ha nem kényszerüllök a fentiekre

2023. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Graphic designer. Mindig is meg akartam tanulni, de féltem, hogy nem fogok tudni vele pénzt keresni, úgyhogy elvetettem. Esténként csinálom, meg amikor a gyerek alszik és nincs más dolgom (ami kb sosem fordul elő)... De jól esik valami olyat tanulni, ami magamért van és érdekel. Nem terhel, alig bírom otthagyni alvás előtt.
2023. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Én például Fazekas leszek ha sikerül. 🤪❤️ laza 2,5 éves képzés, bejàrós , de van segítségem arra az időre. De nem akartam megalkuvást, ha már egyszer erre adom a fejem hogy tanuljunk, akkor azt ami tényleg tetszik . Csak buzdítani tudlak, menj neki az "àlomszakmàdnak". 💪🤞🙂
2023. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!