Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi pénzért elvállalnátok...

Ennyi pénzért elvállalnátok ezt a munkát 3 gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Visszamentem dolgozni, 4 órában 125ezer ft-ért. Kocsival járok amire 9ft/km összeget adnak. A munkahely viszonylag messze van, ha jó a forgalom akkor 30 perc min. Mamák nem nagyon vállalják majd a vigyázást ha beteg lesz valamelyik gyerkőc.

Igazság szerint sokkallom a napi vezetést, munka előtt-után még böcsi-ovi-suli járatom is van, keveslem a pénzt, főleg ha majd lejön az elkocsikázott összeg is.

Persze minden pénz számít,a társasági élet is ajánlott.

Ti csinálnátok ezt minden nap?

Köszönöm a válaszokat.



2023. jan. 4. 01:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha ennyire szükségem lenne a pénzre és nem értenék semmi normálishoz, akkor igen. De nem csinálom, tanultam a gyerekekkel otthon töltött idő alatt, és most otthonról dolgozom online.
2023. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi a másik opció? Otthon maradsz és nem keresel semmit?
2023. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs más és kell a pénz, igen, elvállalnám. Míg tudsz csinálni helyette, ülsz otthon?
2023. jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, a másik opció, hogy maradok, rendezem a gyerekeket.
2023. jan. 4. 05:56
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

De bölcsi-ovi-suliban vannak, nem? Akkor idődből kitelik...


Max. azon gondolkodnék el, hogy tanulok még valamit ebben az időben, hogy ne ez legyen az egyetlen opcióm.

2023. jan. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Bölcsi?

Nem vállaltam volna 3 gyereket, ha oviig se bírom velük. Ráadásul neked jár 10 éves korig a gyes.

Ez egy.

A másik, hogy ez bruttó vagy nettó?

Mert lópikula.

Tanulnék és keresnék jobbat. A kicsit meg nem dobnám bölcsibe. Legyen már előnye abból hogy az anyja otthon.

A ksiskolásomat is könnyebben menedzselném, ha nem dolgoznék. Tanulni alig van időnk.

2023. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

"A másik, hogy ez bruttó vagy nettó?


Mert lópikula"


Ez 8 órában 250 ezer. Elárulom, hogy vidéken, keleten sokan 3 műszakban kapnak ennyit vagy diplomás irodai munkával csak álmodnak ennyiről.


Ez a magyar valóság.

2023. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A fizu nettó.

A bölcsit nagyon szereti a kicsi, hétvégén is menne.

A gyes nem jár 10 éves korig úgy tudom, csak ha tartósan beteg.

Igazság szerint lehet, hogy csak megijedtem az új helyzettől, változhat ez még?

2023. jan. 4. 06:46
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
8 órában mennék vissza dolgozni
2023. jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
válald el nyugodtan gyerekek bölcsibe oviba vannak egėsznap idődböl kitelik pėnz mindig jol jön.
2023. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!