Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fantom rúgás vagy bélmozgás?...

Fantom rúgás vagy bélmozgás? Másfél éves a kisfiam és néha olyan érzésem van, mint mikor rugdosott a pocakomban. Egy kicsit elbizonytalanodtam… hogy ez mi lehet. Hogy bélmozgás és a terhesség előtt is volt ilyen csak nem tudtam párosítani az érzést

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami más. Most múlt el a menstruációm, fogamzásgátlót használok, negatívat teszteltem. Mégis azt hiszem lehet terhes vagyok csak a teszt nem mutatja ezek miatt a mozgások miatt.

#Fantom rugás
2023. jan. 6. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
fantom rúgás. az. 😂🤦🏼‍♀️
2023. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze, és már 16-18 hetes terhes vagy, mert kb. akkor lenne reális a magzatmozgás. 🙈
2023. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezt mindenki érzi,aki már szült. Nyugi.
2023. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pár hétig éreztem ilyet szülés után. Így másfél év után inkább az emésztésre tippelnék.
2023. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás lesz az, csak már tudod mihez párosítani. Vagy idegrángás, nekem a combom és a szemem szokott, belül is lehet ilyen.
2023. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hiába nevetitek ki, van ilyen "fantommozgás". Mármint lehet bármi, de én rendesen olyat éreztem pár hónapig, mint a komolyabb magzatmozgás, de már elmúlt. Ez nem bélmozgás, vagy akkor nemtom nektek milyen beletek van, az enyém nem csinál alapvetően ilyesmit.

Nyugi, emiatt biztos nem vagy terhes, majd elmúlik.

2023. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy éve szültem, azóta rendszeresen érzem én is. Nem tudom mi lehet, de nem vagyok terhes
2023. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Mindkét szülés után volt jó hosszú ideig fantom mozgás.

Kicsivel több mint 1évig tartottak. Néha tényleg ijesztő tud lenni.

2023. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Szülés után kB 3 hónappal éreztem. Rohantam az orvoshoz (nem is tesztert.. 🤣) hogy most szültem, terhes vagyok és már rugdos..az orvos jót nevetett és elmagyarazta hogy az belmozgas, és fogom még párszor érezni... 3,5 éve szültem néha még most is elojon, de mostmar félek nehogy ne vegyem észre és tényleg terhes legyen én pedig fantom mozgásnak higyjem... 🤣
2023. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is szoktam ilyet érezni, pedig lassan 4 éve szültem.:D
2023. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!