Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis korkülönbséged szülők, ti...

Kis korkülönbséged szülők, ti is megkapjátok ezt?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van. 1 és 3 évesek. A 2gyerek közt volt egy vetélésem. Minfet terveztük (vagyis a terhességeket, a vetélést nem) több gyereket nem akarunk.

Ma a 3.embertől kaptuk meg az elmúlt időben, hogy mi biztos éjjel nappal szexelünk, hogy így születtek a gyerekek.

Mintha 2 gyerek mellett amúgy lehet éjjel nappal szexelni 🤦‍♀️

De most komolyan. Ha valaki így szül, egyből azt kell levonni belőle, h mint a nyulak, csak azt csináljuk éjjel nappal?!


Hogy reagálnátok rá? Én csak lefagytam kb minden alkalommal.


2023. jan. 24. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én csak mosolyogva megkérdeztem volna hogy : "irigykedsz?" :D
2023. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan kis korkülönbség ez, mikor még titkoltam a 2. terhességet kérdezték páran, hogy mikor lesz 2.
2023. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom konkrétan egyetlen védekezés nélküli alkalomból fogant meg. Félig-meddig terveztük akkor már a második gyereket, de még úgy igazán nem mondtuk ki, hogy na MOST elkezdjük a próbálkozást. Szóval együtt voltunk egyszer, utána úgy alakult, hogy kb 2-3 hétig nem (férjem beteg lett), és terhes lettem vele.

Nyugodtan mondd meg, hogy nem kell éjjel-nappal k.félni, elég "csak" nagyon termékenynek lenni.

2023. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3!

Nalunk a nagy fogant 1 alkalomból. Szóval tudom miről beszélsz. Mi terveztük, csak abban a hónapban 1 alkalmunk volt egyéb okok miatt



1! Ez jó :D

2023. jan. 24. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Mint a nyulak. Vagy felvettétek a CSOKot?
2023. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy normális ember akkor sem emlegeti fel a másik szexuális életét ha 10 gyerekük van. Nem hiszem, hogy ez olyan gyakori eset lenne. De majd holnap beprobalom a szomszedasszonnynal, vegulis 3 gyerekük van, megkérdezem folyton dugnak-e, vagy csak addig csinálták amíg meg nem lett a 3 kölyök.
2023. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezt éppen nem. De tapasztaltam többször, akár ellentétes okokból is, hogy ha valaki rosszindulatú megjegyzéseket szeretne tenni, az fog is, és talál hozzá témát.

Én ezekre a zavarba hozóan őszinte és nyílt válaszokat kedvelem, esetleg visszakérdezéssel, és nem engedek terelni vagy elviccelni. Nevezzetek kicsinyesnek, de hatékonyan szeretném megvédeni magam az undok beszólásoktól.

2023. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most képzeld el,hogy nekünk 5 gyerekünk van,20 hónap korkülönbségekkel.Rólunk miket gondolhatnak 🤣 Amúgy tőlünk ilyet nem kérdeztek,de azt rendszeresen,hogy véletlenül lettek-e.El szoktam erre mondani,hogy az én édesanyám időben,és rendesen felvilágosított,így tudtam/tudom hogy készül a gyerek és ellene is tudok tenni.Nagyokat szokták nyelni,és kínosan mosolyogni.Mi amúgy szerintem elég aktívak vagyunk így 5 gyerek mellett,után is,szóval valami olyasmit mondanék,hogy szerencsére nagyon szertjük egymást,és ezt ki is mutatjuk minden téren.Irigyek vagytok? Esetleg azt is eláruljuk,hogy melyik a kedvenc pózunk?Nem igazán értem amúgy az ilyen indiszkrét embereket.Biztos nincs saját életük,hogy avval foglalkozzanak.Semmi közük hozzá,hogy ki kivel hányszor.Meg ahoz se,hogy ki hány gyereket tervez.Ahogy én elfogadom hogy Jucika csak 1-et szül,más is fogadja el,hogy mi meg eleve mindig nagycsaládban gondolkodtunk,és ehez teremtettük meg a körülményeket.
2023. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
2 év van a gyerekek közt, még senki nem mondott ilyent vagy hasonlót, pedig a kicsi is már 2 éves múlt. Amúgy ez nagy baromság. A másodiknál szinte alig voltunk együtt, mégis összejött.
2023. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Hat nemtudom, milyen korokben mozogsz te ?

En nem ilyen proli nepseggel vagyok egy tarsasagban, sot nem is talalkozok ilyenekkel.

A csaladom normalis, a baratokkal meg egy szinten vagyunk (es nem ezen ).

2023. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!