Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz baja a bámnak?

Szerintetek lesz baja a bámnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam 18. heti ultrahangon minden rendben volt a pici szeveivel de a jobb oldali agyi kamra méret 8,9 lett. Az orvos el küldött Torch tesztre sürgősséggel illetve jövőhéten vissza kell mennem megismétleni az ultrahangot. Félek a rossz eredménytől eddig olyan nyugodt voltam. Mi a legrosszabb dolog ami történhet? Első baba kisfiú nagyon szeretnénk.

#Torch teszt #18 heti ultrahang #Ultrahang ismétlés
2023. jan. 26. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi és nem találkoztam ilyennel, de amit olvastam a neten ott azt írták, hogyha valami fertőzés eredménye akkor kapsz rá gyógyszert és el is múlik gond nélkül. Azért küldtek Torch tesztre, hogy kiderítsék.

Ha más okozza, akkor sajnos nem tudom.

2023. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!