Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett a mindennapok....

Baba mellett a mindennapok. Ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Mivel tölthetnèm el az időmet itthon a baba mellett? Adott egy 10honapos gyerkőc kiegyensúlyozott értelmes duracel nyuszi. Hálistennek mindent tudok mellete is csinálni itthon. Szennyes tartók üresek a napi takarítás mindig meg van szóval rend is van itthon, már mindenki ruháját atvalogattam stb stb szóval próbálom lekötni magam. Sokat játszok a kicsivel. Sajnos barátok nagyon nincsenek akikkel össze járhatnánk, lekoptak és köddé váltak ahogy gyerek lett, nagyszülők még dolgoznak. Sétálni 10/9x megyünk viszont egy pár hete kb 7napból 5x esik az eső és orkán erejű szél van nyilván olyankor kimarad a kinti csavargas. Valakinek valami ötlete esetleg vagy tippje? Kezdem ugy érezni hogy ha sokáig marad ez az idő be fogok csavarodni😅 Ezt, meg az ezzel járó lehangoltságot szeretném megelőzni.
2023. febr. 1. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked! Nálunk egyedül a mosás halad, a konyha általában csak akkor megy, ha itthon van a férjem is. Főleg most, hogy több foga jön egyszerre. Ha nekem lenne időm olvasnék végre egy kicsit, vagy nagy vágyam megtanulni kötni. Illetve nem tudom mennyire van kert vagy nincs de lassan el lehet kezdeni palántázni akár csak hobbi szinten. Ha ezek nálad nem akkor keress valami baba mama programot pl uszás, vagy hasonló. Esetleg csinálj valami tavaszi dekorációt.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2023. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyere hozzám takarítani, itt van meló bőven! 😂

Amúgy meg ha abból indulok ki én mit csinálnék ha tehetném: főzz, süss, olvass, tanulj, tornázz, filmezz.

2023. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha helyileg közel vagytok elmegyek szivesen😅😅😅 köszi a tippeket. Baba mama dolgok itt csak a városban vannak ami nekem busszal opcio csak. Amivel nem is volt baj amíg nem jott be ez a borzalom idő. 🥴 De majd tavasszal ujra neki indulunk
2023. febr. 1. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Nemrég költöztünk, úgyhogy én mindig pakolászok, kitalálom mit hova kéne még tenni/venni, megveszem, összerakom, bepakolom, stb. Én ezt imádom! :D

Ha ehhez nincs kedvem éppen mégsem, akkor olvasok, vagy sorozatot nézek, ez nekem amolyan énidő, amikor a kislányom alszik. :)

Ha érdekel valami és erőt is érzel magadban hozzá, akkor tanulj valamit! Én azért ennyire még nem unatkozom! :D

2023. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is leginkább az unalom a baj. Azért nyilván van mivel elussem az időt. 😅 Inkább a maganyossag visel meg jobban. A felnőtt emberek hiánya. Elég szociális teremtés vagyok, viszont kb senki nincs akivel tudnék akár beszelgetni ha más nem néha neha telefonon.
2023. febr. 1. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a momz appot és nézz körbe nincs-e a környékeden más anyuka, aki szívesen sétálna mondjuk közösen. Legalább van az embernek felnőtt interakciója.
2023. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm túl vagyok rajta 😅 sajnos nincsen, vagy nincsenek fent.
2023. febr. 1. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szerintem nehéz kérdés. Nekem is a magányosság a legnehezebb, de barátnak meg sz*r vagyok, szóval ez van. :D

Én kiírtam a helyi csoportba, hogy baba-mama programot keresek a közelben (van autónk, tudunk menni a közeli városba) és két anyuka is betalált, hogy ők szívesen sétálnának közösen akár. Most ilyesmiben gondolkozom, ha nagyon nincs meg a kémia, akkor is el lehet könyvelni, hogy legalább beszélgettem egyet. :D

2023. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na majd ezt a csoportos dolgot megprobalom hátha 😅😅 köszi szépen 😊
2023. febr. 1. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Képzeld, nemrég ue. irtamki kb... nálam is teljesen eltűntek a barátok, ritkán találkozunk de az se az igazi már... járunk uszira, babamama tornára, de mindenki össze vissza lakik. Én teljesen megértelek , szívemből szóltál.
2023. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!