Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Olvastátok, hogy a...

Anyukák! Olvastátok, hogy a sarka kata már megint fotózkodni akar? Én nemértem ezt a nőt! Múlkor az volt a cimlapokon, hogy ő több gyereket nem szül, meg mennyire kimeritette a szülés, holott császár volt. Más is szült gyereket!

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem érdekel. :) Tőlem azt csinál, amit akar.
2010. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ő szuperanya, felőlem azt csinál, amit akar, vetkőzzön, ha őt ez boldoggá teszi... Gondolom meg karja majd mutatni a gyerekeinek: anya ilyen jól nézett ki szülés után pár hónappal!
2010. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, felőlem azt csinál, amit akar... Van, aki nem bír meglenni anélkül, hogy ne folyjon a vízcsapból... Én nem foglalkozom ilyenekkel, tehát engem nem érint :)
2010. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én olvastam a startlap elején, de cikket nem nyitottam meg, mert tökéletesen hidegen hagy, hogy mit csinál.
2010. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenki válaszát!Akkor nem vok egyedül,mert már az ilyen "szuperanyáktol" a hideg is kiráz!
2010. okt. 4. 13:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Számomra nem az a "szuperanya", aki modellalkatú lesz a szülés után azonnal...
2010. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
bocsi,de nem jóértelembe irtam a szuperanyát.
2010. okt. 4. 13:23
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

na én a minap olvastam egy újság címlapján:

meg halnék,ha még egyszer szülnöm kéne....sarka kata fényképe alatt!

Na,kezdjük ott,hogy neki programozott császára volt,ami azt jelenti,hogy egy percet sem vajúdott,nem?Akkor mit beszél itt a szülésről???

És most nem azt mondom,hogy a császár nem megerőltető,és nem szülés!Mert az.Főleg ha nem programozott és hagyták előtte vajúdni az embert.

de őt nem.Úgy érzem megtalálta a zsák a foltját,pont összeillik a férjével!

És akkor még rékát nem is említettük :-)

2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sarka Kata minden, csak nem szuperanyuka. Amúgy meg mindenki azt csinál amit akar (főleg az ilyen celebek). dettó Rubint Réka. Egyik kutya, másik eb.


Egy kis off. Nekem is progis császárom volt kedves utolsó, mégis vajúdtam. De persze nem azért császároztak, mert celeb vagyok, hanem mert ha simán szülök nem élem túl.

2010. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az utolsóval teljes mértékbe egyetértek!De mivan a Rékával?
2010. okt. 4. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!