Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Bexserot be lehet adatni 2...

A Bexserot be lehet adatni 2 èves kor fölött is?

Figyelt kérdés
Már lecsúsztunk ròla? Megbántam, hogy lebeszèltek ròla ès az òvoda előtt mègis be szeretnèm adatni a C elleni Naisevaccal együtt. Lehetsèges ez? Kisfiam 2 èves múlt nemrèg..Volt valami mellèkhatás gyermekednèl?

2023. febr. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem csúsztatok le azt bármikor be lehet adatni!


"2 és 5 hónap közötti gyermekeknél 3 vakcinából +1 emlékeztető vakcinából áll;

6 és 11 hónap közötti babáknál pedig 2 +1 emlékeztető vakcina beadatása szükséges;

12 és 23 hónap között szintén 2+1 emlékeztető Bexsero oltás kell;

2 és 10 év között 2 Bexsero oltás kell;

11 éves kortól felnőtt korig szintén 2 Bexsero oltás szükséges;

50 éves kor felett már nem szokták beadatni, azonban, ha mégis szeretnénk, tájékozódjunk kezelőorvosunknál, hogy javallja-e számunkra."

2023. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnál minden oltás után ugyanaz volt: szokatlanul jól aludt. De ez gyerekfüggő, arra számíts, amit a többi oltás után tapasztaltál. Esetleg azt egy kicsit durvább, erősebb kiadásban.
2023. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 12 hónapos, a 2. Bexsero-tól sem lett semmilyen mellékhatása, már megkapta az összes Neisvac-ot is, attól sem. Annyi, hogy aludt 3-4 órát utánuk.
2023. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az ismétlő 2. Bexsero oltást 2 évesen adják, szerintem simán. Nem hiszem hogy lekéstél róla.
2023. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan adták a 2. Bexserot. Fiam 13 hónaposan kapja a 3-at.
2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!