Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal szülők! Nálatok mit...

Fiatal szülők! Nálatok mit szóltak a szüleitek mikor megtudták hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Akik 18-20 évesen szültek, nektek mit szóltak a szüleitek mikor kiderült? Már külön laktatok vagy még együtt?

2023. febr. 24. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos örököltem a szüleimtől, így volt saját házunk, de nem voltak szüleim.
2023. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
1-es, nem ez volt a kérdés.
2023. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
21 éves voltam. Igazából örültek, de annyi figyelmeztetést kaptam, hogy egy nő mindig magának szül, tehát jól gondoljam meg, hogy biztosan akarom-e.
2023. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem voltak elájulva. Igaz én 28 évesen szültem,de teljesen úgy kezeltek,mint egy tizenévest. Pedig hosszú kapcsolatom is volt,azóta is házasok vagyunk a gyerek apjával.

Hülye anyám ezt mondta először: ha ezt szegény apád megtudja...apám meg csak vonta össze a szemöldökét.

Persze azóta nagyon szeretik az unokát.

Én meg remélem nem leszek ilyen szülő,hogy beleszóljak a felnőtt gyerekem életébe. Most iskolás lányom van, majd akkor lesz anyuka,amikor csak úgy dönt, ha fiatalon, én csak örülni fogok a korai nagyiságnak.

2023. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
4-es, nem zavar, hogy a kérdés 18-20 évesen szülőlnek szól. Ennyire nem tudjátok a kérdéseket értelmezni?
2023. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt szólták volna,semmit nem számít pár év.
2023. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%
Nekem anya örült apának elmondtam apa sírt örült is. 19 voltam most 4 éves kisfiú.
2023. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!