Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vásároltok pelenkát ill....

Hogy vásároltok pelenkát ill. Milyet?

Figyelt kérdés

Ár-minőség arányban keresek pelenkát. Sajnos minden hónap végén pelenka gondok vannak..

Bugyipelenkára váltottunk, mert lehetetlen volt a mozgás miatt ráadni (imádom) Sima pampers pants vettem még a 4-est, de következő hónapban már az 5-re kell váltani. Viszont a rossmannban vettem, mert nagyon jó akció volt, de már sajnos nincs és máshol sem olyan olcsók.

Nem ragaszkodom a pampershez, a bugyipelenkához igen, de minőségben és árban ne legyen rossz, milyet tudnátok ajánlani?

Illetve eléggé combos a fiam, tehát most 9 kiló de már a pampers pants 5 is jó rá. Ezzel is megjártam már párszor nagyon gyorsan nő...

Dm, rossmann sajátmárka kizárva.



2023. márc. 9. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha a saját márkás termékek ki vannak zárva (pedig igen jó minőségűek ezek) akkor a pempers marad, mert szerintem minden drágább annál, gondolok itt a liberora, huggies-ra. Vagy pedig aktívan kell figyelni, keresni az akciókat.
2023. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a dm sajátmárkás nekünk bevált. keresztfiamnak a rossmann, pedig ők pampers fanok voltak.

a müller sima pelusa nekem tetszett, nem tudom, bugyipelenkájuk van e. bár ez is sajátmárkás 😀

2023. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként most az everydayme oldalán van akció, 12ezer fölötti vásárlásnál 3ezret visszatérítenek. plusz én egészségpénztári számlát is nyitottam. 2es voltam
2023. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Emagon és Pepitán voltak eddig olyan akciók, amiknél nagyobb adagot rendeltem. Figyelgetem és ha van, akkor raktározok. Méretváltásnál szoktam figyelni, hogy amikor már határeset a helyzet, akkor inkább a soron következő nagyobb méretből halmozok, a kisebből csak 1-2 csomaggal veszek és azt inkább pótlom még máshonnan ha esetleg kell.

Nekünk nincs kifejezetten favorizált pelenka márkánk és még kicsi a lányom, így bugyipelust is csak mutatóban használtunk, de nadrágpelusok tekintetében, ha valahonnan sos kell vennem, akkor egyszerűen veszek Aldisat és el van intézve egy időre.

2023. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk anno a Rossmanos és a Tescos vált be.

A Liberotól mindig piros volt pl a popsija.

2023. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kajitani ***** válasza:
Szia! Anyósom a Brendontól szokott rendelni,azt mondja, néha nagyon jó akciók vannak. Mondjon nálunk nem feltétlenül a bugyipelenka a fontos,hanem a Pampers, mint márka. Nem azért,mert flancolok,hanem mert sajnos nekünk a saját márkás Tesco-s/Penny-s/Lidl-s/Rossman -osból (ezeket próbáltuk a Pampers mellett) kifolyik a kaki,a Nights Pants nélkül meg reggelre átázik a kisfiam.
2023. márc. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eddig 6 hónapig a dm-es babylove pelenkát használtam, nagyon szerettem, de mindig volt méret probléma, ezért váltottam. Próbáltam a rossmann babydremat ott nagyon nem illeszkedett és vágta a combját a nagyobb méret meg nagy volt, ezért nem használnám azokat. Olyan 100-110 ftig nézegetem akciósan, de ha nem lesz akkor muszáj leszek drágábban venni.

2023. márc. 10. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Lidl lupilu...maximalisan bevalt
2023. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!