Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vásároltok be amikor...

Hogy vásároltok be amikor babkocsival viszitek a babát is? Hova pakoljátok a termékeket?

Figyelt kérdés
5 percre van az áruház, úgyhogy gyalog megyünk babakocsival, de kosár nincs a boltban, csak bevásárlókocsi. Azt ugye a babakocsi mellett nem tudom tolni,(még pici a baba, mózesben van,a bevásárlókocsiba nem tudom beültetni) de olyan kellemetlenül érzem magam, amikor a babakocsi aljába pakolok. Ti hogy szoktátok?
2017. ápr. 5. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem az aljába, az fix.

Olyan helyre megyek, ahol van kosár. Ha nincs, max. pár dolgot veszek, ami kézben elfér vagy a zöldség részen lévő átlátszó szatyrok egyikébe pakolok.

2017. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
A babakocsiba en sem pakoltam soha.
2017. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha sok mindent kell venni akkor jön a férjem is. De ha néhány dolgot kell csak vennem, akkor van ilyen textil bevásárló kosaram, azt viszem. Elfér a karomon, vagy a babakocsi karfáján és tudom tolni a kocsit is.
2017. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Máshová nem tudok menni, ahol van kosár, illetve tudnék, de akkor buszozni kellene a kicsivel, emiatt meg nem akarok. A férjem sokáig dolgozik, vele nem tudok menni és nem nem is egy-két dologról van szó, hanem rendes bevásárlásról 2-3 napra.

Nem is értem nagyobb boltban miért nincs kosár.

2017. ápr. 5. 10:50
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
A Lidl-ben már nincs kosár (van ahol még van, de egyre kevesebb helyen, arra ösztönöznek, hogy többet vásárolj...) ezért mi csak akkor megyünk Lidl-be, mikor a párom is ráér. Amúgy megyünk három megállót a busszal a Tesco-ig, ott meg húzós a kosár.
2017. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyen mindig szedek egy-két zacskót a zöldséges résznél és a babakocsira akasztom. Abba pakolok és így nem feltételezik, hogy lopok :D .....


Amúgy utálom a kosarakat, kocsikat.. Sose mossák őket, undorító.. Ha mégis olyan helyre megyek, ahol mondjuk kocsi van, az autós hordozót az elejére rakom, szépen rá lehet illeszteni a hordozó alsó "fogait" így szépen ráül, nem billeg, nem lehet lelökni. De ez csak akkor esélyes, ha babakocsi nélkül megyünk autóval..

2017. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%
Beteszem a kosárba a termékeket, amit meg akarom venni. Fizetés után a nagyobb cuccokat beteszem a babkocsi aljába, amik apróságok, azt először beteszem szatyorba, és úgy teszem a babakocsi tárolójába.
2017. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%

Én a helyedben lehet, hogy rendszeresítenék olyan fonott kosarat, abba belelátnak az eladók, a biztonsági őr, nem feltételeznék, hogy lopsz. Mondjuk odafelé és hazafelé is vinned kell kézben, de visszafelé már a babakocsi aljában viszed a termékeket, tehát nem kell cipekedned.

Vagy megkérdezném az eladót/biztonsági őrt, hogy mit tanácsol, hátha azt mondanák, hogy pakolj nyugodtan a babakocsi aljába, az is nyitott, nem rejted el a termékeket.

2017. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

A kocsi aljába, amit töküresen megmutatok előtte a biztiboynak.

Hazafelé meg hátzsákban viszem a cuccost.

2017. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Viszek kosarat. Oda is, ahol van.
2017. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!