Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig hagyják még bent?...

Meddig hagyják még bent? Teljesen kivagyok már készülve valaki érzett így mit tehetnék? 40+3 nap

Figyelt kérdés
Már az elejétől fogva egy gyötrelem volt nekem az egész terhességem. 6. hónapig hánytam majdnem minden nap, alig vett be valamit a gyomrom. Nagyon nehéz volt, utána vashiánnyal küszködtem. Fáradt voltam folyton sokszor el is ájultam. Aztán volt egy két hét amikor végre mindsn jó volt. Végül a 36. Héten jelentkezett a reflux. Nagyon savas lettem, éjjel nem tudok aludni tőle és ismét hányok (savat). Esténként már emiatt nem tudok aludni napi 3 órát ha alszok nem tudok semmit csinálni. Az orvos azt mondta a baba nyomja fel a gyomrom, 4.2 kgnak mérték mégse akarják kiszedni. Már tényleg úgy érzem elfogy az erőm, nagyon szeretném ha kint lenne. Meddig hagyhatják bent még? Ha a kórházban lese szarják az állapotom akkor kihez forduljak?
2023. márc. 14. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 41+0 hetesen indítani akarták, de épp aznap, amikor ezt közölték, megindult spontán.

A kórházban, ahol szültem, ez a protokoll, kerek 41 hetesen indítanak, tovább nem várnak.

Kitartást!

2023. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom jövő hét elején, mert ugye munkaszüneti napokon meg ünnepnapon nincs bent senki, most csütörtök-pénteken pedig aki teheti elmegy szabadságra.

Reggeli vizit alatt sem mondanak soha semmit ezzel kapcsolatosan?

2023. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani az már nem sok idő remélem nálunk is így lesz. Köszönöm szépen!
2023. márc. 14. 09:21
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem fektettek be a kórházba. Azt mondták sokan vannak, nincsen reggi vizitem így. Naponta járok nstre a main nem mondtak semmit. 16.án megyek a következőre
2023. márc. 14. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a következő alkalommal mondd meg, szeretnél orvossal beszélni és ne engedd magadat lerázni. Kitartást még ezekre a napokra!
2023. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 hetet hagynak rá, szóval 41 hetesen indítanak.
2023. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is 41.0 inditottak az volt a protokoll de azt a kórházba kb mindenki tudja ha mész nst re vagy uh ra 40 hetől nekem felváltva kellet. Ők is meg tudják neked mondani mi a korházban a szokás csak kérdezz. Az hogy 4.2 re mérték semmit nem jelent lehet kisebb ne aggódj, nekem 3200 volt pedig 3600 ra mérték viszont rettentően fent volt a hasam a végén nem kaptam már levegőt. Kitartás én is utáltam terhes lenni irigykedve néztem mindenkit aki már megszült és miután megszültem és láttam olyat aki még nem mindig megsajnáltam 😅 pedig lehet neki jó terhessége volt bár a végén már nem sok őszinte arcot látni.

Írd meg melyik korház hátha valaki itt is tudja.

2023. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
41+3 hetesen indítottak, én is nagyon szenvedtem már a végén a gyomorsavtol. Savlekötő, mást nem tudsz tenni.
2023. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem befektettek. Már 4 napja itt vagyok. Engem nem is az visel meg hogy még bent van, hanem hogy itt kell lennem a kórházban. Az elején kellett volna visszautasítanom de már mindegy. 2 nap múlva 41. Hétnél tartok , de szerintem akkor sem indítják meg.

Beszélek az édes kislányommal, hogy ne szivasson, induljon el ki. De hát nem igazán szeretne. Jól megvárat minket..

2023. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!