Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elcsesztem, buta voltam,...

Elcsesztem, buta voltam, testileg-lelkileg teljesen kivagyok, a szivem ki van készülve, újrapróbálom kezdeni erre gondoltam nagyon rossz vagy jó lenne?

Figyelt kérdés

reggel(fél 7kor) egy tál zabpehely(natur 10 evőkanál-ez a mennyiség jó)+1db natur danone joghurt(140grammos)+valamilyen gyümölcs+kis fahéj

tízórai 10-fél 11 között(itt van szünetem gyakorlat közbe) 2szelet teljes kiőrlésű kenyér csirkesonkával, sajttal és valamilyen zöldség)idénynek megfelelő)

fél 2 és 2 között alma a suliba

3fél 4 felé érek haza-itt rendes főtt étel van mindig

rizs, krumpli vagy köles, párolt/főtt hús(csirke, pulyka, sovány sertéshús, sovány marhahús) vagy főtt tojás

zöldség avgy savanyúság minidg van, főzelékeket szeretem az heti 2 vagy 3szor van (olyanok hogy spenótmártás, sóskamártás, tökfőzelék, havi szinten van sárgab, lencse vagy zöldborsó)

vannak még raguk(ami husos, gombás vagy zöldséges)

tésztákat nem szeretem szóval azt nem eszek

6 fél 7 felé eszek vagy egy joghurtot nyári almával(körtével, vagy túrót fahéjjal és almával

8 felé ha éhes vagyok eszek még egy tál zöldségsalátát, de már nem nagyon avgyok itt éhes

165 centi vagyok és 40 kilo, csak a kcal jár az agyam folyamatosan 17 éves vagyok, semmi energiám már nincs, nagyon csúnya vagyok csont és bőr mellem már szinte semmi, havim 1-1.5 éve nincs

erre gondoltam ilyen étrend

tegnap óta csinálom, mit gondolsz jó lesz ez vagy ha van valami tanácsod segíts kérlek

köszönöm


2011. szept. 6. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
40 kiló vagy és még fogyni akarsz??? HOVA??? MIBŐL???
2011. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
megeszel 5 oldal szalonnát AZONNAL!
2011. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Szüleidet nem érdekled??!! Hogy nem tesznek semmit?

Azonnal keress fel egy orvost! A legegyszerűbb, ha a háziorvosoddal kezded, ő majd küld tovább.

Ez rettenet!

2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyi kenyérrel meg lila hagymát mellé
2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Híznod kell nem fogyni, ha nem teszed akkor rövidesen meghalsz!

Pszichiáter kell neked!

2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Boltba elmész a lehető legfehérebb kenyeret megveszed.tüzet megyújtod és szalonnát eszel.Vagy elugrasz a mekibe és benyomsz 20 burgert.
2011. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
csakúgy elárulom hogy hülye vagy basz.ki egyél azt amit megkívánnsz a pasik undorodnak a vékony csajoknál nehogy azt hidd hogy egy vékkony lány nem ugyan olyan guszutslana mint egy 120 kilós ember ha nem roszabb! Sőt a pasik kifejezetten szeretik ha a csaj eszik és nem játsza a fogyozós lánykát el aki vigyáz az alakjára hanem tömi a sültcsirkát a szájába!! vváltoztass míg nem késő mert te is megbánod!
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
neked külső segítségre van szükséged... Anorexiáról gondolom hallottál már... az életed még lehet szép, csak rontsd el még jobban... a testben lakik a lélek, ápold a tested, és ápold a lelked is...
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól elkezdesz zabálni, tehát holnap egy oldalassal kezdd a reggelt aztán ami van azt egyed lehetőleg a jó hizlaló zsíros kajákat keresd ha nincs akkor vágj be 2 tábla csokit. És ezér nincs se melled se havid itt gáz van zabáljál de nagyon gyorsan hogy hízz aztán menj el orvoshoz hogy agyalja ki miért nincsen meg a havid. És miért vagy ilyen sovány és miért akarsz még fogyni, ide hízni kell. Mostantól nem ilyen sok kényes szir sz*rt eszel hanem normális emberes kajákat, ez nem játék.
2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Eddig valszeg három almát evett egy nap reszelve, ahhoz képest ez rengetegnek tűnhet, értem. Most keresed a normális étrendet?


Ez a súly és ez az állapot már dokit kíván, itt már nem működik ez hogy akkor most én meggyógyulok, és akkor ezt és ezt fogom enni. Meg kell vizsgálni milyen károsodásokat okoztál magadnak, és hogy kell azokat rendezni.

Majd ő megmondja mit egyél, mikor.

Nőgyógyászhoz is el kell menned, a menstruáció elmaradása sem olyan, hogy akkor most kajálok és akkor majd visszajön.

Egyébként sok sikert az elhatározáshoz, az nagyon jó ha magadtól eljutottál a felismerésig.

2011. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!