Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik családsegítősök...

Mi történik családsegítősök által ha agresszív apuka visszakoltozik a családhoz?

Figyelt kérdés

Tesznek valamit?

Újra kivizsgáljak az ügyet?

Apuka állítólag teljesen oké már, inni se iszik annyit.... Anyukát pedig már nem bántalmazza.

Új esélyt kapott, de nagyon féltem unokatesóm és gyermekeit.

Gyerekeket is kérdeztem sunyiban jogy minden rendben e otthon, de mondtak hogy apa nagyon megváltozott "már nagyon szereti anyát".

Csaladsegitősök és a gyámügy is sajnos képben volt velük de úgy tudják anyuka csak a gyerekekkel el. Szerintem nem lett (még) közölve velük hogy apuka újra velük lakik igaz már normál "üzemmódban".


2023. márc. 14. 11:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Na, de lehet, hogy volt közben pszichoterápián, ahol másfajta megküzdési módokat tanult és nem lesz már szüksége a szeszre?! Bár, ha kicsit most is iszik, az nem túl jó jel.

E családsegítőt nyugodtan felhívhatsz, nem kell hazudni, csak, hogy egy ismerősöddel van ez a szitu és érdeklődsz, hogy ilyenkor mi a pálya.

De nem erőltetem.

2023. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Igazad van lehet utána kéne járjak jobban az illetekeseknél.

Igazalom attól is félek hogy jobban eloveszik rokonom mint apukat ha baj lesz hiszen ő engedte vissza. Mondhatott volna nemet is.

2023. márc. 14. 12:23
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ahogy a dal mondja: "senki se véd meg önmagam ellen", a rokonodnak joga van elcseszni az életét... de tán szerencséjük lesz.

de persze értem, hogy szeretnél segíteni, nem mindig lehet

esetleg legyél velük többet, közös programok, élmények...

2023. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd asszonynak azt mondták, vagy ő megy anyaotthonba a saját tulajdonú ingatlanából a 2 gyerekkel, vagy kiemelik a gyerekeket. 2 évig maradt otthonban, mire végre bíróság kirakta a pasit, és ott hagyta a tartozást+ eladott mindent a nő ingatlanából
2023. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
És ugyanez volt a story? Olvastad feljebb mit írtam?
2023. márc. 14. 12:56
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
És az anya megengedi hogy egy ilyen alak ott legyen a gyerekek közelében? Aztán ha baltával agyoncsapja őket mert elborul az agya mit csinál? Ennyire fontos hogy legyen fac a lába között?
2023. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ítéletben távoltartas van jogerősen megallapitva, anyuka meg vissza engedi a lakasba, akkor a gyerekeket kiemelik a családból, plusz anyukát is perelni fogják kiskorú gondatlan veszelyeztetese miatt.
2023. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jesszus. Ez nem friss story utolsó. Tavaly tavaszi. Azóta 6x lejárt a 60 nap.
2023. márc. 14. 16:02
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha tavalyi a sztori és a gyerekek nem panaszkodnak, akkor lehet apuka megváltozott
2023. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen oké már, inni se iszik ANNYIT"

Majd fog. Ez nyilván csak átmeneti állapot.....Majd ha SEMENNYIT sem iszik, talán teljesen oké lesz, de csodák nincsenek.

2023. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!