Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik családsegítősök...

Mi történik családsegítősök által ha agresszív apuka visszakoltozik a családhoz?

Figyelt kérdés

Tesznek valamit?

Újra kivizsgáljak az ügyet?

Apuka állítólag teljesen oké már, inni se iszik annyit.... Anyukát pedig már nem bántalmazza.

Új esélyt kapott, de nagyon féltem unokatesóm és gyermekeit.

Gyerekeket is kérdeztem sunyiban jogy minden rendben e otthon, de mondtak hogy apa nagyon megváltozott "már nagyon szereti anyát".

Csaladsegitősök és a gyámügy is sajnos képben volt velük de úgy tudják anyuka csak a gyerekekkel el. Szerintem nem lett (még) közölve velük hogy apuka újra velük lakik igaz már normál "üzemmódban".


2023. márc. 14. 11:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Amúgy olyan érdekes. Többször is rakerdeztem mi is a kérdésem és egész másokra reagáltok. Nem a konkrét kérdésre. Mindenki csak jövőbe lát. És ennyi.

Miert??

2023. márc. 15. 00:07
 22/24 NTBS ***** válasza:
67%
Ha nem tudnak róla, akkor semmi.
2023. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
Talán mert itt senki sem családsegítős. Ott érdeklődj szerintem. Nem muszáj a helyit hívni.
2023. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen esetben fontos a családdal való szoros kapcsolattartás, gyakori családlátogatás.
2023. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!