Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én érzem túlzásnak...

Csak én érzem túlzásnak ezeket a nagyon beállított babafotókat?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amin a gyerek nevetve néz a kamerába meg fekszik. Az tök természetes. De egyre több olyan posztot, videót látok, amin a baba ilyen természetellenes pózokba van beállítva a szülő igénye szerint, és ugye nem emléknek készül, hanem hogy kiposztolja social médiára. Gondolok itt ilyen bebugyolalt, hintaban alvo, meg holdon csungo babakra.

Láttam hogy készül egy ilyen kép, nyilván fizikai bántódása nem esik a gyereknek, de a fotós és a szülő is kénye kedve szerint tessze-tossza, közben sír, de akkor is el kell készülnie annak a képnek.. minden áron.


Ez csak nekem túlzás?

Nem azt mondom, hogy rossz a babafoto, mert én is hívtam fotóst anno, lőttem képeket, de én nem erőltettem a babára, amit nem akar. Kovezzetek meg, lehet én bagatellizálom túl. De még a háziállatokat se allitgatom így, hogy jól nézzen ki a képen. Nekem olyan érzés, mintha valami tárgy lenne olyankor.



2023. márc. 15. 21:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
33%
Egy újabb kérdés ahol lehet szídni azokat akik máshogy nevelik a gyereküket mint mi. Mindenki jöjjön csámcsogjunk ezen milyen gonoszak ezek a szülők.
2023. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj 21, de szerintem igenis gáz. Az én személyes véleményem és tapasztalatom, hogy olyan érzésem van amikor ránézek ezekre a képekre minthogyha valami tárgy lenne a baba.


Ez meg egy fórum ami szerintem azért van hogy arról beszéljek, amiről akarok:)

2023. márc. 16. 15:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!