Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatok nemet a 3 óránkénti...

Mondhatok nemet a 3 óránkénti etetésre?

Figyelt kérdés
Szülés után visszakerültem a kórházba a fiammal sárgaság miatt, ahol 3 óránként etethettem. Nekem ez nagy trauma volt, mert sírt, de nem ehetett. Ha a következő gyereknel is ez lenne, mondhatom, hogy igény szerint fog enni?
2023. márc. 20. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem.volt ilyen hogy megmondták mikor etesd

Suerintem.egyértelműen momdhatod viszont itt egybe vagy a babával mindenpillanatban

2023. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondhatsz nemet. Jogod van a gyerekeddel lenni, vele menni minden vizsgálatra és kielégíteni az igényeit.
2023. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze.

Betegjog.

24 oraban is vele lehetsz ! Csak ki kell allnod magadert, sajnos Mo.-n az emberek nincsenek tisztaban a jogaikkal.

2023. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Érdekelne, hol van ez a kórház.

Én is voltam a kisfiammal a kórházban, kékfényben aludt, de ha felkelt, megetethettem. Kb 2 óránként volt, de volt kevesebb-több is. Sosem hagyták sírni.

2023. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt el se tudom képzelni. Sárgaságnál pont az a lényeg, hogy minél többet szopjon/igyon tápszert, annál hamarabb ürül ki a biliribin. Meg amúgy is hogy kell ezt elképzelni, elzártak tőle, nem tehetted mellre, elkobozták a tápszert, vagy hogy?
2023. márc. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez max akkor fordulhat elő, ha a baba intenzív osztályon volt, vagy folyamatos kezelés alatt állt, aminek megszakitasahoz szakszemelyzet kellett
2023. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Valoszinuleg nem akartak kivenni feny alól hogy múljon a sargasag. Mikor az en babam volt feny alatt ( kora szülött is volt) 2 napig csak 3 orankent vihettem

Neki a lefejt anyatejet es ok megetettek ugy hogy ki sem vettek a feny alól. Akkor rossz volt de nem kerültünk utana vissza, illetve a feny utáni 24 óra letelte utan johettunk haza.

2023. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Annyi meg hogy ő amugy is uvegbol evett volna mert a koraszules miatt nem ment neki a szopi. Ha cicis lett volna 3 orankent kiadtak volna. Sote 1 amugy. 7es voltam
2023. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!