Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy és mikor...

Szerintetek hogy és mikor intezzem ezt?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz másfél éves a kislányom, októberben tölti a 2. évét. Vissza szeretnék menni dolgozni, őt pedig lehetőség szerint bölcsibe vinni. A helyi bölcsinek a honlapján beiratkozási hataridokent tavalyi dátum van megadva, így fel kell őket hivnom, de valószínűleg idén is május a határidő . Nyilván csak akkor van esély rá, hogy felveszik, ha én dolgozom, de akkor sem biztos.

Én egy állami cégtől jöttem el, ingaztam minden nap, másfél-ket ora az út (ha nem késik a vonat), reggel, délután. Akármennyire is szerettem ott dolgozni, gyerekkel ezt nem fogom bevállalni . Megkérdeztem érdeklődés szintjén itt a mi városunkba, hogy lesz e hozzájuk mostanában felvétel , de nem nagyon tudtak róla.

Be kell majd menjek a munkaügyre, hogy megbeszéljem veluk, hogy akkor hogyan legyen tovább. A legjobb az lenne , ha át tudnának rakni cégen belül valami közelebbi helyre, de nem tudom hogy mi lesz. Illetve kell a munkáltatói ugye a bölcsihez. Mi ennek a pontos folyamata?



2023. márc. 21. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Mi is itt tartunk, 18hónapis lesz jővőhéten a lanyom.


Én székesfehérváron dolgoztam. Oda is megyek vissza majd, de egy új helyre. Itt a falunkban nincs bölcsi, csak ovi 2.5éves kortól, de az is úgy, hogy max fél4ig. Esélytelen oda beiratnom, sőt a nagyot is el kell hozni onnan.


Mi januárba az összes fehervári bölcsit végig hívtuk. Mindbe azt a választ kaptuk, hogy adjuk be a jelentkezési lapot majd most tavasszal, szt ha lesz hely, meglátják. Első körben csak a városban lakókat veszik fel. Ha mindenképp oda akarom iratni, szerezzek fvári lakcímet :( az nem elég egyiknek sem, hogy a mubkahely ott van.


Így mi most azt próbáljuk "kijátszani", hogy anyáék falujában van ovi is és bölcsi is. A családi cég is ott helyi. Igy a cégbe is fel lettem véve, és tartózkodási helyünk lett anyáék cime. Így remélem, hogy oda felvestik őket. Ha nem, akkor passz mi lesz.



Egyik bölcsibe sen veszik itt be a gyereket akkor, ha nincs mind a 2 szülőnek munkahelye.

2023. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérsz munkáltatóit, kiveszed a szabikat, és ha nem tudnak átteni felmondasz és keresel melót
2023. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!