Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy mikor...

Hisztek abban, hogy mikor anyává válik egy nő, "megszűnik létezni, mint ember, és már csak a gyerek a fontos"?

Figyelt kérdés
Részemről ez nem feltétlenül igaz, nem tudom ti hogy vagytok vele.
2023. márc. 27. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Baromság.

Anya lesz és ember marad és nő marad.

2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem ez nem igaz, és nem is kell így lennie.
2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez az emberen múlik. Újszülött és pici baba mellett volt, hogy úgy éreztem magam, mintha valami fejős tehén lennék, amit a tejéért tartanak. De idővel ez elmúlt, mostmár azért akad magánéletem, és a babával töltött időm is sokkal kiegyensúlyozottabb, mint az elején. 9 hónapos a kicsi.
2023. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de azért látom hogy sokaknál ez van.
2023. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Én ezt nem hiszem. Tudom!
2023. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%

Én megtapasztaltam és sajnos így van!


A sor végére kerültem és megszűntem, leamortizálódtam minden szempontból. :(

2023. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerintem személytől függ inkább..

Attól, hogy gyereke lesz valakinek, egyáltalán nem muszáj teljesen feladni önmagát..

2023. márc. 27. 15:24
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

"nem muszáj teljesen feladni önmagát"


Nem ő adja fel, hanem rákényszeríti az élet!!


Pláne, ha nincs segítsége.

2023. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök változó. Szerintem ideig-óráig ez mindenkire igaz. Főleg a szülés utáni első hetekben, hónapokban. Aztán ideális esetben fokozatosan újra visszatér az ember önmagához. Kinek több, kinek kevesebb idő kell ehhez. Aztán változó, hogy a második/harmadik/sokadik gyerek mennyire nehezíti meg újra a helyzetet. Itt is van akinek más a második/többiedik után könnyebb a "visszatérés", másoknak nehezebb.
2023. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a gyerek a legfontosabb és ez mindent felülir. Ettől nem szuntem meg létezni de ő az első, minden más utána.
2023. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!