Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor jön ki a védőnő...

Hányszor jön ki a védőnő házhoz, látogatni?

Figyelt kérdés
Egyszer terhesség alatt volt, utana ahogy megszületett a baba, most fél éves kora után megint, de ez most egy másik védőnő, ő még nem volt nálunk. Hanyszor fog jönni? Miért jönnek "gyakran"?

2023. ápr. 16. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez neked a gyakran? Sokkal többször kellene papíron. Terhesség alatt például 3 alkalommal kellene kimennie. És ha jól tudom 1 éves koráig havonta. Mikor terhesgondozásba kerültél kapnod kellett egy gondozási tervet, amit alá is írtál. Abban benne van minimum hányszor kellene mennie. De szerintem ahol rendben mennek a dolgok messze nem járnak annyit,mint elő van írva. Ahol olyanok a körülmények, pedig akár többször is kimehet.
2023. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hozzánk 2x jött, terhesség alatt, meg szülés után, azóta én járok hozzá. De nekünk tény, hogy nem változott a személye.
2023. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem a gondozási tervet, most hogy mondod.


Én szoktam a kötelezőkön kívül is megjelenni havonta, kíváncsiskodok. Lehet ezért sem jöttek sűrűbben?

2023. ápr. 16. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Hozzánk csak 1x jött, amikor 2 napja voltunk itthon
2023. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vàltozó


Nálunk 3-szor volt kinn mind 2 gyereknèl

Terhesség alatt

1 naposan

1 hónaposan


Évente azért azóta kinéz..

De csak, ha amúgy is van erre dolga.

Sosem vàratlanul.

2023. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1x jött terhesség alatt, az első 6 hétben hetente jött, azóta mi megyünk havonta. 5 hónaposan jön még majd.
2023. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt 1x jött, szülés után havonta, most 9 hónapos a baba.
2023. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt nálunk terhesség alatt, amúgy mindig én mentem. Szülés után is 1x kijött, aztán mi jártunk havonta hozzá.
2023. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!