Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben az esetben ?

Mit tennél ebben az esetben ?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel beszélgettünk hogy mi lenne ha “becsúszna” a 3. baba . Van már 2 gyerekünk és többet nem tervezünk . Én kijelentettem hogy nem tartanám meg bármennyire is fájna elvetetni de 2 gyerek úgy érzem pont elég anyagilag és mindenhogy. Ő azt mondta hogy szerinte ez gyilkosság és hogyha abortuszra mennék elválna tőlem . Nyilván védekezzünk , nem vagyok terhes viszont meglepett hogy így gondolkozik . Te hogy döntenél adott esetben ? Bevállalnád a 3. gyereket és együtt nevelnéd a férjeddel őket vagy vállalnád hogy egyedülálló szülő leszel 2 kis gyerekkel ? Abortusz vagy válás ?

Köszönöm ha válaszolsz



2023. máj. 4. 13:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a férjed szeretne egy 3. gyereket.
2023. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
21 attól még nincsen joga ahhoz, hogy a felesége méhének tartalmáról döntsön.
2023. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

22!


Nem is dönt róla. Arról dönt, hogy vele marad e. Pont ugyanolyan joga van hozzá, mint a kerdezonek az abortuszhoz

2023. máj. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%
akkor a férjecske húzzon gumit, kapja ki időben, és köttesse el magát... de legjobb, ha görcsöt köt rá
2023. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

23 de, ő akar dönteni róla, hiszen mint a kérdező is említette, lényegében feltételhez köti a szeretetet.

"Ha dönteni mersz a saját tested felett, akkor én el hagylak."

Ez igenis beleszólás, érzelmi zsarolást a férj teljesen okésnak tartja.



24. Pontosan. A férfiaknál ez a műtét nem nehéz és kB 2 nap után újra tudja használni ilyen célra is....plusz annyiszor csináltathatja oda vissza, amennyiszer nem szégyelli.

2023. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A ferjecske is csak akkor köttetheti el magát, ha minimum 40 éves vagy van 3 verszerinti gyereke.
2023. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26: itthon igen, ezért szlovákiában csináltatja a legftöbb magyar, ahol kifejezetten magyarokra szakosodott klinikák is vannak.
2023. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ilyen helyzetben akkor tenni kell az ügy érdekében, és ha a férjecske ennyire abortuszellenes, akkor menjen el szépen egy szlovák vagy osztrák klinikára elköttetni magát. És úgy biztos nem lesz se nem kívánt gyerek se abortusz. Win-win.
2023. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!