Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal több éve együtt...

Párommal több éve együtt vagyunk, idén házasodunk, úgy érezzük közös gyermekkel lenne kerek az életünk. Közel járok a negyvenhez. Van olyan aki ennyi idősen vállalt, milyen volt a terhesség? Mennyivel volt nehezebb, mint fiatalon?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, csak leírom az én tapasztalatomat. 41 vagyok. Rettegtem attól, hogy már nem fogok teherbe esni, kellett egy műtét is előtte, hogy egyáltalán esélye legyen. Ehhez képest relatíve gyorsan teherbe estem. De sajnos, el is vetéltem. Na, ez valahogy addig meg se fordult a fejemben, annyira csak arra fókuszáltam, hogy nem leszek terhes. Azóta szerintem erre is fel kell készülni, mert sajna egyáltalán nem ritka, ebben a korban meg még gyakoribb. Engem nagyon megviselt😥
2023. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon sajnálom. :(

Mindenkinek köszönöm, hogy leírtátok a saját tapasztalásaitokat. Nagyon jó volt olvasni, hogy többeteknél minden rendben volt. Mi relatíve későn találkoztunk a párommal, előző házasság után. Vannak gyermekeink, de nem közösek. Mindkettőnknek harmadik lenne a közös gyermek.

2023. máj. 7. 19:35
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha apaként hozzászólhatok: habár nem volt különösebb komplikáció (egy nem tervezett császár a végén, de az nem az életkor miatt), de idegekkel mégis mindketten nehezebben viseltük a harmadik gyerek megszületését (közelebb a 40-hez mint a 30-hoz), mint az első kettőt. A teherbeesés is 6 hónapot csúszott, míg az első kettőnél azonnal sikerült. Legyetek lazák, ha javasolhatok valamit.
2023. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencsés vagy könnyen teherbe esel, könnyen viseled a terhességet is. Àtlagosan ilyenkor már nehezebb mindkettő, de nem lehetetlen.

Annyi hogy több plusz vizsgálatra fognak elküldeni, és nagyobb eséllyel alakulnak ki terhességgel összefüggő megbetegedések.

2023. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!