Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bíborka névről?

Mit gondoltok a Bíborka névről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 02:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép, szerint picit kislányos is, de annyira,hogy még pont belefér (mint pl Aranka, Fruzsina, Emese is)

Borkának becézném. Mert a Bori az már nekem nagyon olyan, mintha csak a bort, magát az italt becéznénk; a bibi meg a seb/duzzanat "gyereknyelven". De úgy, hogy Borka, szerintem már nagyon klassz, én úgy szívesen viselném ezt a nevet,hogy hivatalosan Bíborka, és Borka becenévvel. (Nekem a Borka az már nem annyira "boros", arról már nem jut eszembe egyből a bor, hanem az már nekem klassz.

2023. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*márminthogy azoknak a neveknek az esetén is, tehát egy picikét kislányos név, de még pont annyira; hogy nem zavaró, hanem még jó az adott név tőle. Tehát jó, komoly név, rendben van teljesen.
2023. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszik. Pedig ismerek is Bíborkát, akit kedvelek, de a neve akkor sem tetszik. Viszont semmivel sem rosszabb ma már, mint egy Piroska, vagy Boglárka, vagy Boróka stb.
2023. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem hasonló kategória, mint a Boglárka, Piroska.

Nem olyan irritáló és komolytalan a kicsinyítőképző, mint a nevetséges Eperke, Szellőke, Havaska névkölteményekben.

2023. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép név.
2023. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Ambrus Lonci ***** válasza:
66%
nekem a béka t eszembe róla. (de ez csak az én véleményem )
2023. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ambrus Lonci ***** válasza:
66%
*jut
2023. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

10 éves korig cuki, afelett nevetséges.

Dr. Kovács Bíborka sebész szakorvos. Komolytalan 😂

2023. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Simike45 válasza:
Különleges, szép - de nagyon fontos, hogyan illeszkedik a vezetéknévhez. A Borka - becézés nagyon megkönnyíti a gyerekkori használatát. Erről senki se tett említést. Nomen est omen - ez bizony nagyon találó megállapítás, egy jól eltalált keresztnév - ha a gazdája tudja hozzá méltóan viselni, van hozzá egyénisége -kiemeli illetőt az átlagból. Ehhez viszont úgy kell felnevelni a kicsit, hogy büszke legyen rá, szeresse a saját nevét.
2023. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!