Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boldognak érzed magad anyukaké...

Boldognak érzed magad anyukaként? Ha tudtad volna, hogy hogyan fogod megélni az anyaságot, ugyanígy döntöttél volna (vállaltál volna gyereket)?

Figyelt kérdés

Ha olvasok ehhez hasonló kérdéseket, hogy pl. megbántad-e, hogy gyereket szültél, vagy ha tudtad volna, hogy ilyen lesz, vállaltál-e volna, akkor egy pár anya mindig írja, hogy nem, soha nem szülnék, de sohasem írják utána, hogy miért/mi az oka.

Persze tudom, nem tartozik ez senkire, de ha azt mondják, szívás az anyaság, akkor miért vállalják be annyian?

Mostanában is elég sokan írnak ki kérdéseket a terhességgel kapcsolatban, akik jelenleg babát várnak.


2023. máj. 21. 11:28
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

#34, igen, erre én is gondoltam..

Ha tényleg annyira rossz lenne az egész anyaság, akkor senki nem vállalná, és nem olvasnék annyi kérdést a terhességgel kapcsolatban itt az oldalon naponta.

Van, aki a második babáját várja, van aki a harmadikat, negyediket, stb stb.

Szóval én sem értem mi az igazság, na de hagyjuk is.

A lényeg, hogy vannak árnyoldalai, és szép pillanatai, ez minden időszakra igaz, akárhány éves is a gyerek, de az biztos, hogy élete végéig mindig aggódnak érte a szülei, ami teljesen normális, és fontos is.

#38, én ezzel arra céloztam, hogy vannak olyanok, (NEM MINDENKI!) akik ugye megbánták, hogy gyereket vállaltak, és éreztetik vele, hogy nem kellett volna megszületnie, és a gyerek meg rosszul fogja érezni magát, csak ennyi.

Itt nem volt szó arról, hogy aki nem boldog, az cseszi el a gyereke életét, a #36 is írta, hogy mindenki másban találja meg a boldogságot, és a gyerek sem garancia erre minden esetben, főleg ha súlyos beteg, és a szülőknek egy vagyonba kerülnek a gyógyszerek.

#40, ezt nagyon jó volt olvasni ❤️😘

2023. máj. 22. 17:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!