Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek "anyukaként"?

Hogy ismerkedjek "anyukaként"?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes anyuka vagyok, egyenlőre szexre se kellek senkinek. Még a 40+ férfiaknak se, amint megtudják, hogy nem nő, hanem anyuka vagyok, nem írnak vissza, nem keresnek.
2022. febr. 23. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂 Ugyan ezt a kérdést tedd itt fel más rovatokban (szex, felnőtt párkapcsolat) csak úgy jönnek majd a privik
2022. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Itt nem ismerkedek.
2022. febr. 23. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Akkor mit panaszkodsz? Nem értem
2022. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Pedig adj egy esélyt az ittenieknek,mi itt ismerkedtünk meg a férjemmel és nagyon jó döntés volt!

Persze legyél óvatos, ahogy bárhol, de nyugodtan ismerkedj online szerintem.

2022. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi is.....

De hát a kérdező siránkozni jött ide, itt ez a lényeg most.

2022. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezt lehet máshogy is nézni.

Ha gyereked van, az a legjobb szűrő.

Kiszűrheted vele azokat, akik nem lennének jó társak.


Amikor 2 kisgyerekkel egyedül voltam, rengeteg szeretőm volt. Főleg fiatalabbak. Egyiküket se érdekelte, hogy vannak kisgyerekeim. Szexre kellettek nekem és én is szexre kellettem nekik. Különösebben nem kerestem magamnak párt akkortájt.

2022. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Én meg Facebook-on ismertem meg a páromat tök véletlenül. Akkor már két kislány anyukája voltam. Az egyik autós cikk alá kommenteltem. Néhányan betámadtak, ő meg megvédett. Szakmabeliek vagyunk, ezért utána írt rám egy privát üzit és ismerősnek jelölt. Egyikünk sem gondolta, hogy ebből párkapcsolat, együttélés, közös gyerek és lassan házasság lesz, mert nagy a korkülönbség. Pedig így történt :)

Csak azért írtam le, hogy sosem szabad feladni!

2022. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem simán ment.. De nem tudtam nyitni. Menj fel randivonalra, meg tinderre, ha jól nézel ki csak úgy ömlenek az emberek.


Én nem tudtam elengedni magam.

2022. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi ez a baromság, hogy "nem nő, hanem anyuka"? Az valami harmadik nem, vagy mi? Egyébként meg, ha csak alkalmi kapcsolatot keresel, nem is értem, miért lényeges, hogy van-e gyereked, vagy nincs, bemutatni gondolom úgyse fogod őket egymásnak.
2022. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, én pont úgy érzem, hogy harmadik nem. Nem tudom összeegyeztetni a pasival viselkedős énem és a gyerekemmel viselkedős énem. Nem tudom elképzelni, ahogy a férfi meghallja, hogy rákiabál a gyerekre, hogy öltözzön már vagy elkésünk és utána még normálisnak gondol, olyannak, akit megpuszilna vagy megölelne. Bár a kérdező nem hiszem, hogy erre gondolt, ez nálam valami borzalmas rossz beidegződés lehet, de van ilyen is.
2022. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!