Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom gyermekeinek a láthatá...

A párom gyermekeinek a láthatást köteleségem nekem elvégezni? Főleg nyáron amikor a nyár felét nálunk vannak!! És ő egész nap dolgozik ,de szabadságot sem vesz ki.....

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 14:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem szerintem nem kötelességed, Nekem is elváltak a szüleim de Apumhoz mentünk nem a felesegéhez, előfordult,hogy 1-1 nap dolgoznia kellett de 99%ban Vele voltunk.
2023. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem. De te választottad őt. Tudtad, hogy gyerekei vannak. Ha nem akarsz rájuk vigyázni, akkor költözz el, vagy ha tiéd a ház, akkor dobd ki a "párod".
2023. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Apukának a feladata lenne

De igen, egyrészt te valasztottad apukát, tudtad vanbak gyerekei. Gondolom az sem ért meglepetésként, hogy bánik velük, mennyit foglalkozik velük, mit várhatsz....

Másrészt ha te nem akarsz vigyázni rájuk, nem vigyázol. Megmondod apukának, oldja meg. Apuka meg vagy megoldja, vagy pont ennyit ér mibt apa.

2023. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Jól megszívtad. Mióta megy ez? Kié a lakás, ahol laktok? Ha a tiéd, b@szd ki a "párodat" gyerekestől, és legközelebb legyen több eszed.

N

2023. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy kötelességed. Attól, hogy a párod, nem leszel ingyen bébiszitter, ennyi erővel az összes nagyszülő meg egyéb rokon is az lehetne.
2023. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Valóban én választottam öt, de ö vált el és az övé a láthatás nem az enyém!

Az első válaszadónak köszönöm a kedves válaszát. 😊

A 2-es válaszadónak költözzem el????(ha fizeted a méregdrága albérletet?

Ez olyan alpári beszolás.

Ja vagy elfelejtettem oda írni, hogy emellett nekem is van 3 gyermekem tehát nyáron az már 5🤔


Olyan egyszerű azt mondani költöz el.....

Sok ember át sem gondolja mit ír csak úgy random megbánt másokat.

Gondolkoz mielőtt komentelsz?

2023. jún. 26. 15:02
 7/33 anonim ***** válasza:
66%
Neked kellett volna gondolkoznod, mielőtt összeköltözöl vele. De amúgy meg ha amúgy is otthon vagy a többi gyerekkel, akkor nem mindegy?
2023. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell költöznöd sehova. Nem vállaltál az összeköltözéssel ingyenpesztraságot. Van két szülőjük, oldják meg ketten. Gondolom, te se a mostani párodra sózod a gyerekeid, hiszen apjuk is van.
2023. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
ja, hogy azért élsz vele, mert különben drága lenne az albérlet?
2023. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%
Hát írni ne te tanítsd őket.
2023. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!