Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom gyermekeinek a láthatá...

A párom gyermekeinek a láthatást köteleségem nekem elvégezni? Főleg nyáron amikor a nyár felét nálunk vannak!! És ő egész nap dolgozik ,de szabadságot sem vesz ki.....

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 14:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
6# sok ember meg át sem gondolja hány gyereket vállal és kivel költözik össze..
2023. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy kritizáljatok.

Természetesen tisztelet a kivételnek...

De nem azért vagyok vele mert drága az albérlet hanem mert szeretem☝️.

Én csak egy egyszerű választ várta nem bántást.

2023. jún. 26. 16:05
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, ha neki kutya kötelessége együtt élnie a te 3 gyerekeddel, akkor igen mokasan jön ki, ha téged zavar az ő 2 gyereke, aki az idő nagy részében nem nálatok van
2023. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Én családnak tekintem magunkat, szóval ha lenne másik házasságából gyerek, nekem pont annyira feladatom lenne vele foglalkozni, mint neki. Gondolom, nem a tökeit vakarja, amíg veled van a gyerek, hanem pénzt keres, hogy a te három gyereked továbbra is itt lakhasson...
2023. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem, egy gyerektelen 20 éves vagy... Ha már úgyis odahaza vagyok a 3 gyerekkel, nem lenne pofám hisztizni a másik két gyerek miatt. Ennek ellenére apukát kapacitálnám, hogy vegyen ki valamennyi szabit, mert a kölykei főleg rá kíváncsiak, nem rám.
2023. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
8%

Hogyne, az egész rokonság ne vigye a kérdező nyakára a gyerekét, mivel ő úgyis otthon van?

Kérdező, ne is foglalkozz velük. Sok itt az elvált nő, aki féltékeny az új nőre, és téged látnak benne, más alapja nincs annak, hogy a párod gyerekei bébicsőszének szeretnének.

2023. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%
16, mellé. Nem vagyok elvált, a férjemnek sincs se exe, se gyereke mástól.
2023. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Azt hiszem ezt a nyarat nem beszéltétek át valami jól. De még vissza van a 2/3-a 😉

Egyrészt,igen ezt a férfit a gyermekeivel együtt választottad, így szerintem neked is részt kell vállalni a "pesztrálásban",de a fél nyár túlzásnak tűnik. Mindenképp beszéljétek át. Én azt hiszem úgy járnék el,mintha közös lenne, felváltva lennénk otthon.

2023. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Derjaderja ***** válasza:
74%

Amennyiben a párod tartja el a családot, akkor igen.

Ha kétkeresős család lennétek, azt mondanám, el kell osztani a hétköznapokat.

Azért nem mindegy, hogy munkaidő után áveszi-e a gyerekeket és hétvégén odateszi-e magát.

Mindkettőt elvárnám ilyen esetben.

Mért nem akkor vesz ki amúgy szabit, amikor itt van a két plusz gyerek?

2023. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha három gyereket vinnék egy kapcsolatba, nem hisztiznèk ezen. De ez én vagyok.
2023. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!