Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom gyermekeinek a láthatá...

A párom gyermekeinek a láthatást köteleségem nekem elvégezni? Főleg nyáron amikor a nyár felét nálunk vannak!! És ő egész nap dolgozik ,de szabadságot sem vesz ki.....

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 14:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem pedig jogos kérdés, nem közös felügyelettel vannak a gyerekek gondolom, akkor mikor jönnek ugyan legyen már otthon az apjuk,mert attól,hogy van új kapcsolata, a gyerekek az apjukhoz mennek, mert az,hogy amondjuk 2-3 hétből 1-2 napot.nincs otthon oké, de tényleg azért menjenek,hogy várhassák hogy este haza esik az apjuk?

Az oké,hogy mennek a gyerekekde az nem,hogy az új pár nyakára mennek, az nem is igazi "láthatás".

2023. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésből úgy értettem, hogy a kérdezőnek nincs gyereke. De így, hogy három van...
2023. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%
10-11hét a nyáriszünet...ha fele akkor 5hét,ami 25 munkanap...ennyi szabit kivenni nyáron nem annyira egyszerű (és akkor ott a téli szünet egy hét/szülő,egy fél tavaszi szünet és akkor a szabik ),így ha táborba teszi őket,akkor szintén csak este találkoznak amikor "apa hazaesik" ,ha erre nincs pénz akkor abból kell megoldani amiből van. Apa szabi+apai nagyszülők+ új pár...senkinek nem könnyű,de a kerdező párjául választotta ezt a férfit,segítenie kell neki,de nem vinni minden terhét.
2023. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Derjaderja ***** válasza:
100%

Nekem az a mondat, hogy "szabadságot vesz ki" nem azt sugallja, hogy nincs 5 hétig szabin csak pl 2n.

Persze ennek sem tudjuk az okát, mi a munkaköri stb.

Biztos fárasztó az 5 gyerek, esetleg vki más nem segít? Rokonok, vagy más szülővel közös program?

2023. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ha jól értem te sem hagytad rá meg soha a 3 gyereked közül egyet sem? Ha pl mentél valahová? Ha ilyen nem volt akkor tőled sem várhat ilyet. Ha volt már hogy ő volt a gyerekeiddel akkor a tieid miben mások neki, mint neked az ő gyerekei. Gondolom ha te otthon vagy nyáron 3 gyerekkel , akkor nem dolgozol és ő tartja el a 3 gyereked is. És ezek után te nem vagy hajlandó az ő gyerekeivel időt tölteni?
2023. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
tehát a te 3 gyerekedet közösen nevelitek, de plusz az övére vigyázni napi 9-10órát, na az már sok. Aha. Értem.
2023. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszadók!

Sok kommentből azt veszem ki ,hogy eltartottnak tituláltok .

Na tehát az én gyerekei nagyon busás gyerektartást kapnak az édesapjuktól!

Plusz ott a családipotlék, nem beszélve ,hogy a gyermekeim már nem kicsik hanem a legkisebb is 10 éves. Aki nagyon ügyesen ellátja magát.

A legnagyobb mindjárt 18 a középső 15 lesz. Tehát nem vigyázott még soha rájuk.

Ja: én 23 éve vagyok rokkantnyugdíjas mert szívbetegen születtem, volt méhnyakrákom,és még sorolhatnám a többit, de nem teszem. Csak ezzel azt szeretném mondani a bántoknak van nagyon jó nyugdijam tehát nem vagyok/vagyunk eltartottak!!!!!!

Sajnálom, hogy sok ember azzonal bántani akar másokat.....

2023. jún. 27. 08:09
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
27# sajnállak, de ettől még ezt nektek kell megbeszélni. Ha felteszel egy kérdést, akkor nem árt leírni a körülményeket. Ha nem írod le, akkor pedig ne várj objektív, hasznos választ. Most szerinted ennek fényében mit kellene gondolnunk? Én azt gondolom, hogy a férjed egy pöcs. És akkor visszakanyarodtuk oda, hogy te vagy vele.
2023. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
61%

Na tehát az én gyerekei nagyon busás gyerektartást kapnak az édesapjuktól!


Na, akkor lehet menni külön lakni...

2023. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
27, itt nem a pénz volt a lényeg, hanem, hogy a te párod folyamatosan együtt van a te gyerekeiddel, mert velük éltek együtt, de te az ő gyerekeivel nem vagy képes, nem tudsz annyit tenni érte, hogy vigyázol rájuk.
2023. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!