Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki aki nem szereti a...

Van valaki aki nem szereti a gyerekeket és mégis van gyereke?

Figyelt kérdés

Megváltozott az érzés, mikor a saját gyerekedet fogtad és nevelted? Nem voltál türelmetlen, nem idegesített, nem akartál elrohanni a sírásától, tudtál vele játszani, és örömet szerez neked?

Kérem olyan válaszoljon, aki tényleg nem kedveli a gyerekeket és mégis lett neki.

29 éves vagyok, a párom tudja hogy nem szeretem, sőt irtózom a gyerekektől, de úgy gondolja, ha sajátunk lesz, megváltozik az érzésem. Valamiért nem akarok gyereket, félek, hogy nem fogom szeretni, türelmetlen leszek vele, idegesíteni fog... Ezért érdekel, hogy vajon van-e itt valaki, aki megjárta ezt az utat.


2023. jún. 30. 17:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is 29 vagyok, és sosem voltam oda a gyerekekért, a legtöbb irritál. Kivéve a két sajátom. Őket imádom. Egy kisfiam és egy kislányom van, és valóban össze sem lehet hasonlítani más gyerekekkel a sajátot.

Nyilván az enyémek is nyígnak, főleg a fiam. Idegesíteni is tud, és a türelmem is erősen próbára teszi. De attól még az enyém, és szeretem. El se tudom képzelni, hogy ne szeressem, mert épp hisztizik, vagy ilyesmi.

2023. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy,mint az egyes válaszoló. A sajátomat imádom. De csak őt.
2023. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem mas gyerekeit.

Vigyazni sem szeretek mas gyerekeire,nem is vigyazok senkire a csaladbol sem.

Nekem van ketto,a vilagon mindennel jobban szeretem oket.

2023. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Előtte ti is bizonytalanok voltatok vagy tudtátok, hogy a sajátotokkal más lesz a helyzet?
2023. jún. 30. 17:49
 5/27 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nem szeretem a gyerekeket, a tinédzserektől kifejezetten irtózom.

A saját gyerekemet viszont nagyon szeretem, sőt mikor megszületett, akkor jöttem rá, milyen igazán szeretni valakit.

És türelmetlen meg azért szoktam lenni,mert mindenben csak magamra számíthatok, igazából senkim sincs.(és az ilyen irreális elvárások miatt készülnek ki az anyukák főleg,hogy egy anya nem lehet türelmetlen.DE.Lehet.Ő is ember,érzésekkel meg mindennel.)

2023. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam bizonytalan. Mindig is tudtam, hogy akarok majd gyereket.

Egyes vagyok.

2023. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mai napig nagyon irritálnak a gyerekek, kivéve azokat, akikhez kötődöm, mint a saját lányom és az unoka öcsém. Az ő sírásuk, bánatuk, maszatuk stb teljesen más érzéseket váltanak ki belőlem. Szeretek velük lenni. De az tény, hogy szükségem van az felvonulásra is, sok anyuka évekig 0-24 rá van tapadva a gyerekére, nekem kell havi 1-2 kimenő pár órára vagy egy éjszakára, utána feltöltődve tudok megint foglalkozni velük.
2023. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, félrevonulásra van szükségem, nem felvonulásra :)
2023. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem rajongok a gyerekekért alapból.

Viszont nekem pont a sajátjaim miatt lettek elviselhetőbbek más gyerekek.

Már nem úgy nézek rájuk, mint régen.

Régen pl egy gyerekkel történt rossz hír a hírekben annyira nem kavart fel, mint már manapság.

2023. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szerettem más gyerekét. Most sem. Nagyon kevés kisgyerek van akivel szimpatizálok. A sajátaimat imádom, mindennél jobban szeretem.

Nincs a világon akinek mindig van türelme a gyerekéhez, ezt felejtsd el. Ez csak egy hamis blama, hamis elvárás.

2023. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!