Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fiúk nem szerethetik a...

A fiúk nem szerethetik a gyerekeket, miért van az hogy ha egy pasi szereti a kicsiket, akkor buz1, vagy pedo? 16F

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberek hajlamosak általánosítani, és ha valami nem illik bele a többség gondolkodásmódjába, akkor kikiáltják abnormálisnak. Mivel a pasik többsége 30 éves kora alatt irtózik a gyerekektől, azt hiszik mindenkinek ilyennek kell lennie, különben az nem normális. De nyugi, a barátom is ilyen, és ezt nagyon szeretem benne :)
2012. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező, nem tudom, hogy ezt ki mondta neked, de hatalmas nagy sügér lehetett. ;)
2012. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt legfeljebb a te korosztályodban gondolják így :)
2012. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zombee ***** válasza:
87%

Pedig ez így van, ha soha nem mondják ki, akkor is. Egy 16 évest még nem néznek ki ha ölelget egy kisgyereket vagy játszik vele, legfeljebb ciki lehet a haverok előtt, de semmi több. Egy 30-40 évest már annál inkább leszólnak.


Köszönhető annak, hogy sok nő annyira értéktelennek érzi magát, hogy bemeséli magának: "a gyereknevelés az egyetlen amiben ő jó lehet."

Na most, ha a férj átveszi a helyét, ő viszi uszodába, dokihoz, otthon marad amikor a gyerek beteg, és főz/mos rá, akkor hajlamos azt hinni hogy nincs is értelme a saját létezésének.

A másik az irigység: bezzeg a másik nő milyen szerencsés, milyen gondoskodó férjet fogott ki magának, míg ő otthon mosogat, gyerekre vigyáz látástól vakulásig, addig a másik helyett megcsinálja a pasi és elmehet kozmetikázni barátnőkkel trécselni, MICSODA SZEMÉTSÉG!


Ha egy ilyen nő meglát az utcán, uszodában, iskolában egy pasit aki a gyerekét kíséri el, netán át is öltözteti, elkapja a hisztiroham: "hogy képzeli a m*cskos pedofil, bejön a női öltözőbe és átöltözteti a kislányát?"


És ez a beteg gondolkodás átszivárog a társadalom egészébe, és - észrevétlenül - a pasik is így kezdenek el gondolkozni. Nézd majd meg magad 10 év műlva, ha meglátsz egy pasit egy 3 éves kislánnyal fagyizni, mi lesz az első/második gondolatod?


26/F

2012. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sajnos egyet értek a korábbi véleménnyel!

Ez a társadalom sajnos egyre inkább elkorcsosul ezen a téren.

Amerikában például már azért is elitélhetnek valakit pedofilia miatt mert megsimogatta a hátát egy kisfiúnak. És ez nem tréfa, ez megtörtént már.

Tiszta téboly!!!

2012. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

egyet értek az előttem hozzászólóval !

Egy fürdőben 2 szer visszadobtama labdád egy 5 éves

fiunak meg szóltam is hozzá,már pedónak néztek .

Egy idősebb jobb ha nem szól fatalabbahoz,főleg nem valami kedveset,mert azonnal pedofil lesz. Kicsit túl van lihegve ez a dolog.

63 F

2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez így hamis állítás. A férfiak azért nem szeretik mert korlátozzák őket. De ez korral változik. Meg megint más ha valakinek saját gyereke születik. A férfiak és a nők mások mert ilyen a természet. Van nő aki már 13 évesen képes ellátni egy gyermeket, férfiaknak idő kell. 25 év felett talán. Addig kis bömbölő takonypócoknak tekintik a kölköket. 25 év felett lassan ez a szemlélet változni kezd.
2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor én természet ellenes vagyok? mert én sosem tekintem ennek a gyerekeket....
2012. aug. 27. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled! Nekem nem egy olyan férfi ismerősöm van, aki gyerekekkel foglalkozik és abszolút férfiasak különben. A gyerekek pedig imádják őket, hiszen a pedagógus szakma teljes elnőiesedett, miközben a családok nagy része csonka, sok gyerek apa nélkül nő fel, hiányzik nagyon a normális férfiminta. Egyik ismerősöm óvóbácsi, a másik játszóházvezető pl.
2012. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ekkor hülyeséget még nem hallottam. A társadalmunk agyi szintje ennyire a legaljára süllyedt volna? Mondjuk nem is nagyon csodálkozom rajta, hiszen azt sújkolják a leendő fiatalkorúakba is, hogy a melegség normális dolog. Ezért állnak ki az emberjogi aktivisták is.

Az iskolákban a Nemzeti Alap Tantervbe bele kellene venni, a csecsemő gondozást is, hogy átérezzék a gyerekek, hogy egy baba vállalása nem kis feladat. Érezhesse a gyerek, hogy férfiként mit tehet majd a gyerekéért és nőként mit tehet érte. Ez lenne a normális. Akkor talán nem lenne annyi válás. Akkor talán nem lennének ilyen eszement tézisek! De míg ma, a családrombolás a cél, sajnos ezt is eltudom képzelni, hogy létezik ilyen, csak még az én fülembe nem jutott el ez.

Csak gratulálni tudok a politikusainknak és egyéb emberjogi szervezetek és médiának a káros szemlélet kialakításához és a hozzásegítéséhez.

Csak azt nem tudom, ha majd több lesz a meleg, mint a hetero, akkor hogyan fogja majd a társadalom reprodukálni magát? A melegek kikből és hogyan születnek? (ez csak költői kérdés volt)

2012. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!