Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátógatóba milyen ajándéko...

Babalátógatóba milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés

8 hetes kisfiú,távoli rokon.

Kérdeztük a szülőket,nem mondtak semmit,azt mondták,hogy se ruha,se pelenka nem kell..

Pár ezer forint értékben gondolkodtunk:jó minőségű textil pelenka esetleg jó ötlet?Mit tudtok még javasolni,ami esetleg hasznos?

Nekem nincs gyerekem,úgyhogy nem vagyok képben teljesen.



2023. júl. 10. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dm, rossmann ajándékutalvány. Legjobb. Ha most nem is kell pont semmi, tuti fog, így arra tudják költeni amire épp szükség van. Én legalább is ezt kértem mindig.
2023. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
gyümölcskosár, müzliszelet, esetleg lekvár, szörp
2023. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szülőknek tudjuk mit viszünk:Pár üveg sör apukának,orchidea anyukának(ezt szeretik,tudjuk),a baba csak a kérdéses.4-5 ezer ft-nál többet viszont nem szeretnénk költeni,ezért gondoltam alapból a textil pelenkára,de lehet az ajándékutalvány sem rossz
2023. júl. 10. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Textil pelenka nem biztos, hogy kell. Amennyi abból szükséges, szerintem már megvan nekik. Esetleg valami fekete fehér könyv, csörgő, rágóka, de az ajándékutalvány is klassz ötlet!
2023. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb kapucnis törölköző esetleg. Olyan gyorsan nőtt az enyém, hogy a 80x80-as törölköző 9 hónaposan már kicsi volt.
2023. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes babara mar mindenuk megvan, illetve mar mindenbol tudja mit szeret. Teljesen felesleges barmit venni.. nekunk annyi felesleges vackot hoztak, utana meg ajandekoztuk tovabb. Dm, Rossman kartya a tökéletes valasztas szerintem is. 5000ftot ratoltesz es ennyi. Nyilvan ha apuka es anyuka is kulon kap, nem is elvaras szerintem dragabb ajandek a babanak.
2023. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Dm utalvány lesz,5000ft-os rárakunk és vesznek,amit majd szeretnének..
2023. júl. 10. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy kérdezd meg, van-e valamire szüksége a babának vagy ajándékutalványt adj egy olyan helyre, ahol tuti vásárolnak. Valószínűleg mindenük megvan már, de a textilpelenka egészen biztosan. Ha mégsincs, akkor meg nem is volt rá szükségük, mert ez nagyon alapdolog.

Mi mindent megvettünk, mire jött a gyerek, nagyon nem szerettem volna, ha bárki bármilyen tárgyat hoz, mert egész biztosan ment volna tovább valahova.

Esetleg, ha őket nem akarod direktben megkérdezni, mert meglepetésnek szánnád, akkor kérdezd meg a nagyszülőket esetleg, vagy nagynénit/nagybácsit, aki jóban van velük.

2023. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Latom, mar megszuletett a dontes, de ha valaki esetleg megtalalja ezt a kerdest meg valamikor, annak irom:


Muszlin pelenka! En mindenkitol azt kertem ajandekba, imadom, picit dragabb kategoria, mint a sima textil.

Viszont mesesen puha az anyaga, emiatt hasznaltam szivesebben es nagyon szep mintakban, szinekben kapni, emiatt ajandeknak is tokeletes.


De betakarni is tokeletes vele a babat, vagy furdes utan megtorolni vele torcsi helyett, jol szivja a vizet, tobb meretben is kapni.

2023. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!