Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba milyen ajándéko...

Babalátogatóba milyen ajándékot vigyek? Barátnőmnek. 25L

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy nagy plüsst és drogéria ajándékutalványt.
2020. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg 🙂 az a biztos. En általában popsitorlot kertem pamperst. De mikor egyik barátnőm jött pont cumisüveg kellett. En a barátnőmnek a kádba ilyen betétet vittem, amibe a babát bele lehet ültetni, ne kelljen tartani furdetes közben.

A drogéria utalvány is jó. De pl mondjuk en utalványt nem vennék 5000 Ft alatt viszont sose kértem volna ilyen drága ajándékokat. Amiket én fentebb írtam mind 3000 Ft alatti dolgok.

2020. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A nagy plüsst nem tartom jó ötletnek. Egy cuki ruha, baba fejlesztő játék. Én inkább személyes dolgot vinnék.
2020. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem se vigyél plüsst. A cuki ruha jó, de a praktikus dolgok is, például puha, minőségi tetrapelenka. Én simán megkérdezném amúgy, hogy mire van szükség. És például én mindig vittem a kismamának húslevest, annak kivétel nélkül mindenki nagyon örült még eddig.
2020. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 en nem örültem volna mert utálom 😀 de értékeltem volna a szándékot
2020. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyukaként mondom a legjobb ha megkérdezed! Ruhát, pelenkát főleg kérdezz mert nem tudod a méreteket pontosan. Plüssöt ne vigyél, 3 év alatt veszélyesek a hosszabb szőrű dolgok.
2020. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Pelenka, de kérdezd meg a méretet, márkát.
2020. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi!!! és mekkora összegben illik vinni az ajcsit?
2020. máj. 20. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lényeges mekkora összegben viszed. Pl (ez most csak egy nagyon általános példa) viszel egy 4db-os popsitorlot meg anyukának egy tábla csokit az kb 2-3 ezer Ft. Ha viszel egy kis rágókát pl plusz a csoki, akkor mondjuk 2000. En őszintén sose azt néztem mennyiért kaptam ajándékot, hanem, hogy milyen kedvesek, hogy gondoltak ram. De pl legjobb baratnomeknek egy nagy ikeas komódot vettem a babaszobába (40ezer volt) de csak azért, mert épp megtehettem ő meg nagyon vágyott rá. De szerintem ha 1-2 ezer Ft-ért viszel az is bőven jó. Ezek csak jelzés értékű dolgok.
2020. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!