Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem közeli ismerősnek babaláto...

Nem közeli ismerősnek babalátogatóba milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés

A barátom unokatestvéréékhez megyünk, 3 hónaoos kislányhoz. A babának vigyek valamit? Vagy elég az anyának? Vagy mindenkinek? hogy működik ez? Még sosem voltam babalátogatóban:D

Előre is köszi a válaszokat!



2016. jan. 6. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

jatekot ruhat ne vegyel neki mert ezekbol biztos van mar egy rakat....vagy ha ilyesmit szeretnel akkor vegyel egy eves kortol valot abbol biztos nincs nekik még ezer....body, kis nadrag sose lehet elég.

vehetsz pelenkat is, en is kaptam es nagyon orultem neki...ebbol 3-as meretet nyugodtan...elall :)

anyukanak is illik kis gyumolcsot vagy ha szoptat szűrt gyumolcslevet esetleg finom peksutemenyt, ez jot tesz a tejnek es tuti nem allergizalja a babat :)

2016. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Babának vihetsz valami kisruhát vagy játékot. Érdemes nagyobb babának valót vinni, tapasztalatom szerint az első pár hétben annyi "aktuális" ruhát jön ajándékba, hogy sokat úgy nő ki a baba, hogy nem is volt rajta.
2016. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
plüss alvókendő, vagy én nagyon örültem volna annak a szövet zörgős kiskönyvnek ami a rossmannban van babáknak(1500.-)
2016. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyanak csoki vagy gyumolcskosar, babanak kis aprosag, csorgo, ragoka, esetleg kis ruha - de ahogy irtak nagyobb meretben.
2016. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg olyasmi aminek.most nincs szezonja mert azt tuti nem kapott még: kis felfujhato medebce buborekfujo vizi jatekok vagy homokozo szett
2016. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, első gyerek-e. Ha igen, akkor lehet, hogy még alig van játék. Plüss csörgők, rágókák, a Tesco-ban szerintem nagyon jók vannak.

Fürdőjáték, fürdőlepedő, kocsicipő, sapka, sál, kesztyű.


Anyukának édesség, apukának bor.

2016. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!