Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok, elromlottam? Mit...

Csajok, elromlottam? Mit tegyek? Hálószoba gondok, ötletek, tipp, hogy megint tudjak dorombolni.

Figyelt kérdés

Most 28hetes terhes vagyok, a nagy 16hónapos. És utoljára aug voltunk együtt a párommal.

Orvosilag zöld út, nagy hajcsi éjjel, és du egyszer, párom nagyon szeretne. A bibi én vagyok. Meg sem moccan bennem semmi, se fizikai reakció se érzelmi. Próbáltam valami melegséget előcsalni, maszti, na egy laza inhüvelygyulladás az lett, semmi... 18+os sztori, film... sem segít, pedig ez előtt hmmmm.

Tipp, ötlet, vagy ez már csak szülés után lesz jó? Ti hogy viselitek/tétek ezt az időszakot, libidótok?

És szex szempontjából nem hat meg a terhesség, még csak azzal sem tudom mentegetni magam, hogy féltem a babát azért van ez....


2010. okt. 13. 21:38
 1/4 mnoel ***** válasza:
83%

Tetszik a megfogalmazásod:)

Vagány:)

Nekem sem volt étvágyam a szexre:(

Valahogy a hormonok megváltoztattak(gondolom).

Szerintem ne erőltesd ha nem megy.Nem akarásnak nyögés a vége,de ez most a szexre nem vonatkozik:)))

Ne parázz, szülés után már nem birtam magammal.

2010. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben fahéj illatú tusfürdőt használnék :) Hidd el beválik :D Egyébként tényleg fasza a szöveged, végre valaki aki nem csak a babájáról beszél terhesen, hanem hétköznapian :D Feldobtad az estém :):) Örültem a kérdésednek :)
2010. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj de jó ez a kérdés! "Nem akarásnak...." első...bepipi úgy rötyögtem!Tényleg jó a dumád.... XD

Próbálhatnál ilyen vágykeltő édességet(kakaóbab)vagy ilyenek...esetleg valami tudat alatti félelem motoszkál benned...aromaterápia :)

2010. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó, amit a többiek leírtak.

Lazulj el a kádban, kényeztesd magad, zene, gyertya,...

Próbáljatok utána egy kis olajozást, masszíroztasd meg magad a pároddal (ha hajlik az ilyenekre),...

Nekem még egy tippem van ezek mellé, 1 pohárka vörösbort mellékelj a többi "lazító" mellé. Nekem a doki súgta a fülembe. :)

Amúgy nálam ez szakaszos. Néha meghalnék érte, néha meg a hideg ráz már a szex gondolatától is.

A lányommal is ez volt, most 25 hetes terhes vagyok, és eddig hullámokban jött rám.

Most éppen gátlásos vagyok, kijött az aranyerem is,...

Ja, elfelejtettem: rajtam az erotikus 18+ könyvek jobban segítenek, mint a filmek!

Vigyél a kádba egyet, lazulj, borozgass,... Aztán amikor már jól ráhangolódtál, jöhet a masszázs!


Ha mégsem működne semmi, akkor meg ne görcsölj rá! Lesz ez még másképp is! ;)

2010. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!