Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok az anyukák aki otthon...

Nacebee kérdése:

Azok az anyukák aki otthon vannak a picivel mit terveznek valentin napra? Elmenni nem hiszen, h tudunk de már nem tudom mit adjak neki. szives kismacit nem akarok. Tipp? A babó 3 hónapos

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

szia


én ajándéknak egy ilyen videót csináltattam :)


[link]


már alig várom, hogy oda adjam

a kislányunk és én vagyok rajta...



meg valami vacsit is csinálok

2011. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia



Mi etterembe megyunk es ez lesz eletem masodik legszebb Valentin napja :)

Az en egyetlen kicsi babam pont ezen napon lesz 1 eves :)

Egyebkent is mennenk szerintem.Meg akkor is ha csak 2-3 honapos lenne, de igy KOTELEZO :)

Jo unneplest Nektek...es nem az ajandek a fontos :)

2011. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletek! ;)
2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szerelmesek napjan a legszebb ajandek egy pasinak (durvan hangzik, de igy van) jo kaja es a feleseg keves ruhaban :D


fozol egy fini vacsit

aztan engedsz egy nagy kad forro vizet tele furdosoval stb

amig a ferjed furdik, Te a haloban gyorsan levetkozol egy sexi fehernemure es elcsbitod:) gyertyak halk zene :)

a frejemnel ez indig bejott....(addig amig nem lettem egy mangalica a terhesseg utan)

iden marad az etterem es sotetben vetkozes :D

2011. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: XD, muhaha...


nálunk nemtom mi lesz, most neki kéne tepernie értem, remélem kitalál valami jót...én mindenesetre bekészítem a fióka a szexi rucimat meg egy új masszázsolajat

2011. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!