Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik is vagyunk Mi valójában?

Kik is vagyunk Mi valójában?

Figyelt kérdés

Tegnap jót beszélgettünk és a babáinkról osztottunk meg képeket.

Ígértem hogy én nyitok a saját képeimmel - találtam magamról -


[link]


ez már régi itt ég csak 3 hós volt a babám de van egy újabb is:

[link]


- általában én fényképezek....-


2010. okt. 14. 10:22
 121/135 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Tegnapi ittjártam óta rengeteg hozzászólással bővült a kérdés... és minden Anyuka egytől-egyig nagyon csinos és szimpatikus!!! A bébik meg természetesen tüneményesek :-)


Petra én is emlékszem ám rád :-)))


Csillu! Ne haragudj, de a babszobás kérdésnél az előbb Csillusnak hívtalak!!! Gyönyörű a két fiatalúr... és nagyon hasonlítanak egymásra :-)))


Belinkelem újra a webmappámat, mert tettem még bele néhány fotót magunkról:

[link]


Anita

2010. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/135 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon édesek vagytok... apa is a huncut mosolyával amikor fogja a kislányát..


Mindenkinek nagyon köszönöm hogy megosztotta a képeket és ezentúl már tudunk arcokat kötni a válaszokhoz!!!

2010. okt. 16. 07:48
 123/135 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Most olvastam csak ezt a kérdést,nem akarok kimaradni, én is sokat lógok itt. Az uram már gutaütést kap amikor meglátja mit nézek a neten.:-)

Viszont én egy képet se tudtam megnyitni, lehet azért mert eltelt x nap? Na, mindegy.

Próbálkozok mindjárt belinkelni egy képet magunkról.

Üdv: Kikó

2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/135 anonim ***** válasza:
Nem sikerül feltölteni,valamiért nem menti el.:-(
2010. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/135 anonim ***** válasza:
Kikó, nem Veled van a baj. Egész nap nem megy a képfeltöltés oldal. Másik oldalon keresztül próbáld meg, vagy talán holnap már működni fog.
2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/135 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jó a képfeltöltés. Máshová hova lehet felrakni? Kikó voltam
2010. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/135 anonim ***** válasza:
Google-ba írd be, hogy képfeltöltés, nagyon sok oldalt ki fog dobni. Csak ki kell szemezgetni, mert sok olyan van, ahová regisztrálni kell.
2010. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/135 anonim ***** válasza:

Na, közbe eszembe jutott,hogy fennt vagyunk a videán.:-) Igaz, nem kép, annál sokkal, sokkal több.:-)Üdv:Kikó

[link]

2010. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/135 anonim ***** válasza:
Húú jó sokan lettünk,nem néztem fel pár napja.Azt szeretném kérdezni hogy lehet ilyen édes kis videókat csinálni?Zorka anyuja.
2010. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/135 anonim ***** válasza:
De kár, hogy nem tudom megnézni a képeket... Mondjuk már megnéztem őket anno, csak most kedvem támadt újra végignézni... Valami gond lehet a kepfeltoltes.hu-val, mert az igaz, hogy egy idő után el szoktak tűnni a képek, de az nem napokban, hanem hónapokban mérhető idő szokott lenni.
2010. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!