Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért megy el az esze néhány...

Miért megy el az esze néhány kisgyerekes anyukának? Ez a hormonoktól lehet?

Figyelt kérdés

Néhány napja kimentünk kicsit játszani a barátnőmékkel és a kutyával. Náluk is, nálunk is 3 gyerek van.

Teljesen békésen játszottak a gyerekek a kutyával mire letelepedett mellénk egy babakocsis anyuka és köszönés helyett is beszólt, hogy hogy van képem a kutyát bevinni a játszótérre (?) ráadásul szájkosár és póráz nélkül. Ott a gyerekek játszanak, labdáznak láthatnám, hogy zavarja őket és félnek tőle (?) stb. Ő feljelent engem és elaltattatja a kutyámat, ha megharapja a gyerekét stb. Én kivártam amíg befejezi a dühöngést, majd megkértem, hogy ha ez őt zavarja, akkor ne a kutyafuttatóba vigye a gyerekét játszani, hanem a szomszéd utcában lévő játszótérre... Előbb rohadtul zavarba jött majd felháborodva elviharzott, hogy ezt meg fogom még bánni! Akkor betudtam a melegnek, rossz kedvnek és hasonlóknak.

Ma pechemre pont az ő házuk előtt mentem el mikor a boltból jöttem hazafelé és épp a kukással ordított, hogy mit képzelnek magukról, hogy kisgyerekes környéken kora reggel zajonganak és fel fogja őt jelenteni csendháborításért... Persze engem is észrevett és megint rázendített, hogy és a környék kutyáit is jobb ha megnevelik, mert rossz világ fog rájuk jönni, ha gyepmester megy értük.

Létezik, hogy ez a hormonok miatt van és majd elmúlik (3 hónapos a gyerek) vagy tényleg megzakkant?

A gyerek előtt is összefutottunk párszor, kb 1 éve laknak a környéken, akkor normális csajnak tűnt, de most!


2023. júl. 20. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg nem a hormonok, hanem túlterhelt és elege van mindenből.
2023. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Én is futok össze néha olyan emberekkel, hogy csak nézek...

Pár hete a játszótéren épp mentek el egy kislány anyukával, apukával, és a kislány egy virágot a padon hagyott. Az én kisfiam rögtön felvette hogy de szép virág, de a kislány sírva visszafordult érte hogy az az övé és adjuk vissza. Mondtam a kisfiamnak, hogy szépen adja vissza, de közben anyuka-apuka már húzta arrébb a kislányt hogy hagyja. A kisfiam utána futott és visszaadta, én szépen megdicsértem, de erre odajött anyuka-apuka kiabálni velem, hogy nagyon jó hogy én erre tanítom az ő lányukat hogy megkaphat mindent, és majd miattam milyen lesz a kislány... Köpni nyelni nem tudtam hogy mi van.

Néhány napja pedig a dackorszakos gyerekem a parkolóban vágta magát földhöz mert nem vettünk neki lufit. A férjem úgy kaparta össze a földről és vonszolta a kocsihoz. Erre odalépett hozzá egy nő, hogy ez gyermekbántalmazás, felírja a rendszámom és feljelenti a gyámügynél...

Nem tudom mi van az emberekkel manapság...

2023. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
.... És én még azt hittem, én lettem rigolyás, mióta anya vagyok... 🤣🤣 Vissza minden.
2023. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Derjaderja ***** válasza:
51%

Nem értettem meg, hogy ez most játszótér volt végül?

Kutyát közterületen csak pórázon lehet tartani. Szàjkosár nem kötelező. Elkészített játszóra pórázon is tilos bevinni.

Akkor ezért szól, annak igaza van.

2023. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy alapból ilyen köcsög. Vannak sajnos olyan emberek akik az élő fába belekotnek..
2023. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Vajon az ilyen személyek gyerek előtt is ilyenek voltak,csak akkor még nem tűnt fel? Ennyire durvákat nem tapasztaltam eddig,amiket itt is olvasok,csak kisebb dolgokban,lekopogom. De nem tudom miért lehet ez. :( Lehet ez a nagy meleg is rátesz..

2#-es erre mit mondtatok neki?

2023. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
4#-es én úgy értelmeztem,hogy anyuka a kutyafuttatóba kezdett el pörögni a semmin,mert épp ráért. Itt a kutyafuttatóba póráz nélkül szaladgálnak a kutyák,elkerített rész nekik külön direkt erre a célra. 6# voltam.
2023. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

4

De ők elvileg nem játszótéren hanem kutyafuttatóba voltak..

2023. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Derjaderja ***** válasza:
58%
Azért azt nehéz elhinni, hogy bement kutya nélkül babakocsival a kutyafuttatóba, és letolta az ottlévőket.
2023. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez a típus gyerek előtt se volt már normális. Karen....
2023. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!