Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korban kezdenek el...

Hány éves korban kezdenek el foglalkozni a fiú gyerekek a nemi szervűkel ?

Figyelt kérdés

én mostanában azt tapasztaltam hogy a fiam 10 éves lett egyre szégyenlőseb

minden téren ha öltözik és én be megyek akkor el takarja a fütyijét még akkor is szokta néha ha alsóban van fürdés közben ha esetleg ha én be megyek akkor is egyből ki küld meg ilyenek valakinek van tapasztalata vagy ilyen helyzetben ?



2023. júl. 21. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki kerül ilyen helyzetbe,akinek gyereke van.


Mostantól NE nyiss rá,mindig kopogj,kérdezd meg,hogy bemehetsz-e!

2023. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nálatok nem szokás kopogni?


Látod, hogy zavarban van, erre bajárkálsz hozzá még fürdés közben is.

2023. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nálatok ez 10 év, ehhez mit kell másokat megkérdezni, egyértelmű
2023. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Minek kell ehhez mások tapasztalata? Tartsd tiszteletben a fiad privát szféráját.

(Foglalkozni amúgy már csecsemő/kisgyerekkortól foglalkoznak vele, nem értem a kérdést.)

2023. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 harebell ***** válasza:
100%
Változó, ki mikor lesz szégyenlős. Ő már kiskamasz, érthető, ha szemérmeskedni, zavarja sok dolog, ami eddig nem, igényli a több privát szférát. Szobájába és a fürdőbe ne lépj többé kopogás nélkül.
2023. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 Nem a szomszédja vagyok hogy kopogni keljen
2023. júl. 21. 13:53
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, minden rosszindulat nélkül. Ha azt szeretnéd, hogy egyszer valaha jó, bizalmon alapuló kapcsolat legyen közted és a gyereked között, tanulj meg kopogni. Most komolyan nem értem ezt a "nem a szomszédja vagyok" szöveget. Te nem voltál kamasz? Nem emlékszel semmire? Én még arra is emlékszem, mikor én magam mondtam a szüleimnek, hogy kopogjanak, sőt, zárat kértem az ajtóra. Az most mindegy, mennyi idős voltam, én kicsit idősebb, de ez nem számít. Csak egy kicsit gondolj bele a helyzetébe.
2023. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Te nem vagy szülő. Igazi szülő ilyet nem írna le,hogy "Nem a szomszédja vagyok hogy kopogni keljen" !!
2023. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:01


Pedig vannak ilyen szülők: "az én házamban nem fogok komogni, bárhova, bármikor bemenetek."

2023. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, hogy te mekkora tahó vagy!

Ő is bemehet hozzátok kopogás nélkül bármikor, akkor is, ha épp szexeltek?

Vagy te nem vagy az ő szomszédja, de ő mégis a tied?

2023. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!