Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogadta a férjetek...

Hogyan fogadta a férjetek azt, hogy szülés utáni depressziótok van?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy rossz szava nem volt, pedig nem lehettem egy túl boldog jelenség. De ahogy tudott, próbált segíteni, csak én úgy éreztem, hogy nem tudott. Csak akkor jöttem rá, hogy szülés utáni depresszióm volt, amikor vége lett. Addig csak azt hittem, hogy a gyereknevelés az mától ilyen lesz.
2023. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan fogadta a férjed, hogy influenzád van?


A betegség az betegség. Aki ennek az elfogadására képtelen, az a felnőtt párkapcsolatra, szülői szerepkörre is alkalmatlan.

2023. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk neki lett, nem nekem.

Próbáltam támogatni mindenben. Pszhichológusra rábeszéltem, mert persze ő nem akarta észrevenni hogy szükség van rá. Azóta javult.

2023. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideges volt, veszekedett, bezzegelt
2023. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Humoros storykat olvasunk, mert attól látszólag jobban vagyok.
2023. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta kezelni, ideges volt tőle.
2023. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig szemre veti,hogy aludtam napokig,O és az anyám látta el a babát...
2023. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7! Milyen undorító a párod... Megkerdezhetem hogy amúgy milyen apa??


A kérdésre is válaszolok.

Nekem nem maga a szülés miatt volt depresszióm, hanem hogy a fiam betegen született, és nem vihettuk haza... (🖤)

Hónapokig tartott a helyzet, minden este amikor kijottunk a fiunktol elmentunk sétálni, beszélgetni, esetleg inni valamit. Próbált segíteni...

2023. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8 remek apa,két gyerekunk van egyébként.

Nem védeni akarom,de szerintem neki is volt valami baja akkoriban...folyton sírt amikor a baba is,és ölelgette sírva..

ahogy a fiunk született már teljesen máshogy állt hozzá a dolgokhoz (igaz,itt nem lettem depressziós)

13 éve a párom,négy éve a férjem

7

2023. júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!