Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítőek a...

Csak szerintem idegesítőek a "Lehetek terhes?" kérdések?

Figyelt kérdés
Általában ugyanaza a kérdés lényege és mint ahogy írni szokták senki nem jósgömb de a kérdező csak "tapasztalatokra" kíváncsi amitől nem tudom, hogy lesz jobban terhes vagy sem. Nekem már spam kérdésnek tűnik, hogy minden nap szinte van vagy 3-4 lehetek terhes kérdés és mindnek ugyanaz a mondandója. Szerintetek kellene e szűrni ezeket a kérdéseket, vagy értelmetlen, úgy is jönni fognak ha akarnak? Mit gondoltok ezekről a kérdésekről?

2023. júl. 29. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ja, meg amikor kiírja a kismama, hogy 16. hetes ultrahangon voltak, és egy hozzáértő szakember helyett a Gyakorin lévő emberektől kérdezi meg, hogy: "a doki azt mondta, látja a kukacát. szerintetek is kisfiúúú? ❤️😇".

🤣🤣Nem bazdmeg, űrlény.

2023. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az új kedvenc a "Baj, ha terhesen belélegzem?" A kérdező mindig jobban tudja, hogy az adott szag a vérébe ivódik és igenis baj, nem lehet masról meggyőzni.


Hasonló a "Baj, ha terhesen ...-ot ettem?" Ebből a kedvencem a grillhús volt.


Terhesen miért bolondulnak meg a nők?

2023. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%

#12

Mert a hormonok felborulnak, és ilyenkor mindenért IS aggódnak.

2023. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted. Mondjuk szórakoztatók is egyben.
2023. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!