Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen egyedül maradtam...

22 évesen egyedül maradtam terhesen. Hasonló helyzetű anyukák ti hogy boldogultok? Munka, megélhetés?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam. Itt már 2 éve dolgoztam tehát volt valamennyi félre tett pénzem. Házat örököltem, szerencsémre.
2019. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen sok félre tett pénzem 10 hetes terhes vagyok de dolgozom. A párom ott hagyott a volt feleségjért és gyerekeiért. Konkrétan megfenyegettet ha megtartom ismer olyan embereket akik illegális úton elviszik és a volt felesége majd fel neveli ezért úgy döntöttem hogy nem mondom el neki hogy megtartom a babát meg közölte hogy nem kell neki ez a gyerek úgyhogy mindenképp neveljen fel.
2019. nov. 23. 08:04
 3/17 A kérdező kommentje:
*egyedül vagy vetesem el de ha megtartom akkor ha megszereti és magához vitteti
2019. nov. 23. 08:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért gondolod úgy, hogy 22 évesen ennyire a minimumra, ilyen apával jó ötlet szülni?

Most szúrod el az életed!

2019. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
most bacod el az életed. gratulálok
2019. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Tudom hogy nem ezt a választ akarod hallani, de így nem tartanám meg.


Ha nagyon muszáj lenne, akkor családi segítséggel és rengeteg iparkodással, hogy minél hamarabb önálló életet tudjak biztosítani magunknak.

2019. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen megtartom mert azt mondták hogy nem lehet gyerekem és még is teherbe estem. A doki azt mondta hogy ha elvetetem nem lehet többé gyerekem. A családom maximálisan mellettem áll. Ők támogatnak. Azt nem tudom hogy az apjának elfogom-e mondani hogy megtartom,mert legutoljára azt mondta hogy amíg én fer vagyok ő is. Ha 2 hetente engedem hogy lássa nem lesz gond.
2019. nov. 23. 12:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ügyvédhez, a családból pedig kísérjen el valaki.
2019. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tied . Bárcsak olyan erős lettem volna / lennék mint te . Nekem is azt mondtak nem lehet babam . Teherbeestem es sajnos nem allt mellettem senki . Elvetettem nagy nehezen a 11 heten .Most 1 eve kuszkodok h sikeruljon a baba új párommal . Már egy vetélésen túl vagyok :( . Biztosan nagyon nehéz de tarts ki , Es a babád mellett ❤❤❤
2019. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Melyik orvos mond olyat, hogy ha ezt elveteted többé nem lehet? Ugyanaz amelyik azt mondta nem is lehetsz terhes? Hát akkor nagyon nem lehet a szakértelmében megbízni. Keress másik dokit,már ha igaz a kérdés, mert őszintén szólva az is felmerült bennem, hogy megint csak a hangulatkeltés megy, tele hangzatos nem várt fordulatokkal
2019. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!